16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną

Po narodzinach córki zdecydowali się na zaręczyny.
16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną
źródło: Instagram (instagram.com/camandfam)
11.10.2018

Dorosła kobieta zachodzi w ciążę. Nastolatka - zalicza wpadkę. Te zupełnie różne sformułowania opisujące to samo zjawisko najlepiej pokazują nasz stosunek do nieletnich matek. Niepełnoletnia dziewczyna w stanie błogosławionym podejrzewana jest o wszystko, co najgorsze i każdego dnia musi walczyć o szacunek. Najlepiej, gdyby zapadła się pod ziemię.

Zobacz również: Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami

Nie wszystkie mają jednak taki zamiar. Coraz więcej młodocianych rodziców otwarcie mówi o tym, co ich spotkało. Są aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dokumentują przebieg ciąży, poród i dorastanie potomstwa. Tak jak ta para youtuberów.

Camryn Turner i Landon Clifford mieli zaledwie 16 lat, kiedy wynik testu ciążowego okazał się pozytywny. Jeszcze przed 17. urodzinami na świecie pojawiła się ich nieplanowana córeczka. Młodzi Amerykanie mogli zawiesić swoją publiczną działalność w Internecie, ale ostatecznie zdecydowali się na coś zupełnie przeciwnego.

Zobacz również: „Kocham swój brzuszek!”. 13-latka relacjonuje na Instagramie swoją ciążę

W swoich filmach i na Instagramie pokazują, że młody wiek wcale nie musi być przeszkodą na drodze do stworzenia szczęśliwej rodziny. Para niedawno się zaręczyła, a rodzicielstwo podobno wcale ich nie przerasta. W galerii zobaczysz ich wymowne zdjęcia.

Polecane wideo

Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami
Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 17:25
Takie dzieciaki to powinny się uczyć w szkole a nie brać za coś czego konsekwencjom nie są w stanie sprostać. I tak mówię tu o podstawie jaka jest potrzebna do założenia rodziny czyli pieniądzach. Miłość wcale nie jest do tego potrzebna wbrew pozorom. Ja też miałam kiedyś 16 lat i wiedziałam że to nie czas na dzieci bo sama jestem dzieckiem. Poza tym wiedziałam że zawiodła bym tym mamę która chciała wychować córki na odpowiedzialne osoby. I tak w sumie wyszło bo obie moje siostry zostały matkami po 30, a ja po mimo moich 32 lat nie mam jeszcze dzieci. Wiem z czym to się wiąże i wymaga dużo wyrzeczeń od samej kobiety.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 13:05
"Niepełnoletnia dziewczyna w stanie błogosławionym podejrzewana jest o wszystko, co najgorsze i każdego dnia musi walczyć o szacunek." NO TO MUSIALA NIEZLE WALCZYC PRUJAC SIE PRZED TYM DNIEM CUDOW
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2018 05:11
No pewnie ze ich nie przerasta bo całą opieką nad dzieckiem obarczają rodziców
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie