Internauci płaczą na widok tych zdjęć z porodówki. Tylko spójrz na minę młodego taty

Fotografie i stojąca za nimi historia rozczulą każdego.
Internauci płaczą na widok tych zdjęć z porodówki. Tylko spójrz na minę młodego taty
źródło: Facebook (facebook.com/pg/KPPhotoinc)
06.07.2018

Porody rodzinne cieszą się coraz większą popularnością. Kobiety wychodzą z założenia, że skoro zapłodnienie nie może się obyć bez mężczyzny, to wybranek powinien brać udział również w szczęśliwym rozwiązaniu. Obecność ukochanego mężczyzny to ogromne wsparcie, a także ważna lekcja dla niego - zobacz, do czego jestem zdolna. Obserwowanie wysiłku, jaki towarzyszy wydaniu na świat nowego życia może nas jeszcze bardziej zbliżyć.

Zobacz również: Zdjęcia porodu BEZ CENZURY. Na taki widok nie jesteś gotowa (Uwaga –TYLKO 18+)

Zdajemy sobie sprawę z roli mężczyzny na porodówce, ale panowie bywają w tej kwestii bardzo niedocenieni. Cała uwaga skupia się wyłącznie na matce, a ojciec pozostaje w jej cieniu. Nie powinien - uważa Kirstie Perez, fotografka specjalizująca się w dokumentowaniu tej niezwykłej chwili. Tym razem głównym bohaterem jej zdjęć stał się przejęty tata.

To naprawdę wyjątkowy mężczyzna, bez którego ciężarnej byłoby naprawdę trudno.

W rozmowie z serwisem Bored Panda fotografka zdradziła, że jej ciężarna klientka od dłuższego czasu cierpiała na przypadłość nazywaną niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych. Z tego powodu była aż czterokrotnie hospitalizowana, a mąż zawsze był przy niej. Swoje ogromne wsparcie wykazał także podczas porodu.

Według Kristie na tym powinna polegać fotografia porodowa. Oczywiście głównym bohaterem jest rodzące się dziecko, ale przy okazji artysta jest w stanie pokazać więź łączącą jego rodziców. W tym przypadku udało się to wyjątkowo dobrze. Na twarzy i w spojrzeniu mężczyzny widać jego miłość, troskę, strach i radość.

Zobacz również: One już NIE SĄ w ciąży. Tak NAPRAWDĘ wygląda brzuch matki chwilę po urodzeniu dziecka

Przez ponad 280 dni musiał patrzeć na to, jak jego żona wymiotuje i nie potrafił jej pomóc. Widział, jak znika w oczach, bo w ciąży schudła aż 15 kg. Czterokrotnie była hospitalizowana z powodu odwodnienia. Musiał ukrywać się z jedzeniem, bo jego widok i zapach pogarszał stan. Po miesiącach wspierania jej w tej trudnej sytuacji nareszcie mógł zobaczyć swojego synka - zdradza fotografka.

Na widok dziecka młody tata nie mógł powstrzymać łez. Wzruszył go nie tylko fakt, że został ojcem. Jak wyznał w rozmowie z Kristie - „płaczę, bo widzę uśmiech na twarzy mojej żony pierwszy raz od wielu miesięcy”.

Nie mamy wątpliwości, że zarówno jego żona, jak i synek, to prawdziwi szczęściarze.

Zobacz również: Pokazała macierzyństwo bez cenzury. Musisz zobaczyć te zdjęcia, zanim urodzisz dziecko

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.07.2018 05:55
Ostatnio pokazujecie ciagle zdjęcia z porodow czyżby chcecie zniechecic młode kobiety do rodzenia dzieci ? Wiadome ze to nic przyjemnego ale kobiety rodziły od wieków w gorszych warunkach wiec nie narzekajcie albo nie szokujcie zdjęciami
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 19:01
wolałabym aby mnie ktoś fotografował kilka godzin po porodzie, jak już jako tako odpoczęłam i trzymam dziecko w ramionach a nie podczas samego porodu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2018 15:49
Te zdjecia to dla mnie totalne obdarcie z godności dla tej kobiety, do konca zycia czula bym sie upokorzona na jej miejscu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie