Wyznania facetów BEZ CENZURY: Co myślą o wyglądzie ciężarnych kobiet?

Czy kobiety spodziewające się dziecka nadal podobają się mężczyznom?
Wyznania facetów BEZ CENZURY: Co myślą o wyglądzie ciężarnych kobiet?
Fot. iStock
24.05.2018

Ciąża to bardzo trudny okres dla kobiety. Przebiega inaczej za każdym razem. Często zdarzają się mdłości, senność, huśtawki humorów oraz wiele innych problemów. Do tych ostatnich zalicza sie także problem z donoszeniem ciąży. Zdarza się, że kobieta przez wiele miesięcy musi leżeć, aby urodzić dziecko.

Nowy trend: Rodzice nadają dzieciom... roślinne imiona

Ciężarna zmaga się też z przeświadczeniem, że nie jest tak atrakcyjna jak wcześniej. Patrzy na szczupłe kobiety i jest jej przykro. Sama ma wielki brzuch, opuchnięte ciało i rozstępy. Najgorsze jest to, że na niektóre rzeczy nic nie może poradzić. To prawda, że są kobiety wyglądające kwitnąco w stanie błogosławionym, ale nie każda jest taką szczęściarą. Zresztą nawet te atrakcyjne czują się mniej pewnie niż dawniej.

W myślach kobiety spodziewającej się dziecka często rodzi się pytanie, czy nadal jest atrakcyjna dla swojego mężczyzny. Wielu z nich pociągają ciężarne, ale nie brakuje też takich, którzy wolą swoje kobiety w normalnym stanie i nie mogą się doczekać, kiedy do niego wrócą.

Postanowiłyśmy się zapytać facetów, jak to z nimi jest. Oto szczere odpowiedzi, których nam udzielili.

wygląd w ciąży

Fot. unsplash.com

„Moja żona dwa razy była w ciąży i za każdym razem przebiegała ona inaczej. Także jeżeli chodzi o jej wygląd fizyczny. W pierwszej A. była promienna, miała gęste włosy i fajną figurę. Podobała mi się jeszcze bardziej niż kiedyś. Ale w drugiej sporo przytyła i ogólnie wyglądała niekorzystnie. Już mnie tak nie pociągała i miałem problem, aby się od niej opędzić”.

„Jeżeli chodzi o mnie, uważam, że kobiety w ciąży wyglądają bardzo ładnie, ale sama świadomość, że w brzuchu znajduje się żywa istota, działa na mnie odpychająco. Kobieta jakby stawała się bardziej niedostępna, wyobcowana... Nie tylko wygląda, ale i zachowuje się inaczej. Nie wiem, jak dokładnie określić moje odczucia”.

„Moja żona dbała o siebie w ciąży jeszcze bardziej niż dawniej. Nie zrezygnowała ze szpilek, często zakładała sukienki i nie przestała farbować włosów. Dbała też o makijaż i nawilżenie skóry. Mówiła, że ona musi czuć się atrakcyjna. Efekt był taki, że oglądali się za nią nawet faceci, którzy byli w związkach z bardzo zgrabnymi kobietami”.

„Nigdy nie powiedziałbym tego swojej kobiecie, ale w ciąży wyglądała nieładnie. Miała problem z krostami na ciele, a na jej brzuchu pojawiły się rozstępy. Piersi stały się obwisłe. Skóra na twarzy przybrała dziwny odcień – była zaczerwieniona. W ogóle mi się nie podobała. Najgorsze było to, że pytała, czy nadal mi się podoba, a ja musiałem kłamać.”
 

wygląd w ciąży

Fot. unsplash.com

„Super wyglądają kobitki w ciąży mmmm, aż miło popatrzeć oczywiscie jesli nosza ładne tuniki i dbaja o siebie, maja czyste wlosy. Moj kupmel uwielbial swoja zone w ciazy, robil jej sesje rozbierane i normalnie szalał jak nastolatek”.

„Dla mnie atrakcyjna kobieta to taka, w której widzę potencjalna partnerkę i budzi u mnie pociąg seksualny. W kobiecie w ciąży nie widzę partnerki seksualnej to chyba zrozumiale dlaczego. Natomiast w kwestiach estetycznych jak najbardziej moze być ladna, zadbana”.

„Mam koleżankę w ciąży to już 8 miesiąc, ale ciąża jej służy i mimo dużego brzucha wygląda dobrze. Oby szczęśliwie urodziła”.

„Nie wiem co z tym zrobić . moja żona jest bardzo pociągającą kobietą nie lubiłem z nią wychodzić do klubów bo zawsze kończyło kłótniami bo jestem zazdrosny.. Zaszłą w ciąże i jestem strasznie szczęśliwy i myślałem że chociaż na okres ciąży nikt żaden facet nie będzie się za nią oglądał ale się przeliczyłem w markecie gdzie kolwiek zawsze się za nią obracają. jestem zaj**iście zazdrosny i boję się że mógłbym ją stracić albo ona mogłaby odejść”.

wygląd w ciąży

Fot. unsplash.com

„Pewnie zaraz się oburzycie i obrzucicie mnie błotem ale nie podobają mi się kobiety w ciąży. Tak od 7. miesiąca są mało atrakcyjne. Wcześniej jak brzuch jest mały, to jakoś to wygląda, ale potem to masakra”.

„Moja znajoma jak jest w ciąży teraz (ma termin na pazdziernik) to wyładniała. Nabrala cialka, bużka lekko zaokraglona , cera nabrala kolorytu. Przed ciąża istny, chodzacy paszczur, chuda, twarz ziemista, włosy bez blasku, nic ciekawego. Teraz jest piekną kobietą”.

„Kobiety w ciąży są wspaniałe. Noszą w brzuchu nowe życie. Jak taka kobieta mogłaby byc dla nie obrzydliwa? To prawda, że jedne wyglądają lepiej, a drugie gorzej, ale wszystkie na swój sposób są atrakcyjne. Jedyne, co zauważyłem, to różnicę w wyglądzie brzucha. U niektórych jest bardziej opuszczony, a u innych sterczący. Bardziej podoba mi się ten drugi”.

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
Go (Ocena: 1) 08.10.2019 21:46
Nie nawidze bab wciąż! Wybić to wszytko w pizdu rozszczelac pod murem w Auschwitz baby z brzuchem są obrzydliwe! To zwykłe kurwy które się puściły nie ważne czy jako si gle czy w małżeństwie! A taka kurwa z baborem to jeszcze większy potwór! Bleeeee Zajebac to!!!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 20:33
noo redakcje znów fantazja poniosla
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 11:29
Czyli ile ludzi tyle zdań, ja tam życzę każdej kobiecie w ciąży czy nie, by wyglądała i czuła się pięknie zawsze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 10:03
Jestem kobietą i kobiety w ciąży mnie hmm.. nie obrzydzają, ale w moich oczach nie są atrakcyjne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 09:17
Mój mąż jest mało skomplikowany. Wystarczy, że biust znacznie urósł w ciąży i już był zachwycony. Ja mniej. Ciekawe, co będzie, jak przestanę karmić, bo podobno z dużym biustem dzieją się nie ciekawe rzeczy :/
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie