Ojciec pokazał, jak całuje 3-letnią córkę w usta. Internauci: „Perwersja. Ktoś to powinien zgłosić”

Czy rodzice mogą całować swoje dzieci w usta?
Ojciec pokazał, jak całuje 3-letnią córkę w usta. Internauci: „Perwersja. Ktoś to powinien zgłosić”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/danosborneofficial/)
28.02.2018

Są rodzice, którzy całują swoje dzieci w usta i rodzice, którzy tego nie robią. Ci pierwsi nie widzą w tym nic niestosownego, natomiast drudzy wręcz przeciwnie. Na ten temat również są prowadzone medialne dyskusje. Nie inaczej stało się, gdy pewien tata wrzucił na Instagrama zdjęcie, na którym całuje malutką córkę w usta na dobranoc. Dan Osborne napisał: „Właśnie położyłem moją księżniczkę do łóżka. Nie mogę uwierzyć, że już jutro kończy trzy latka! Niesamowite, jak ten czas leci. Kocham Cię bardzo słoneczko”.

 

My beautiful girl! can not believe she’s going to be 3 next week!! Crazy!

Post udostępniony przez Dan Osborne (@danosborneofficial)

 

My beautiful little girl is 3!! Happy Birthdayyyy!! Please don’t grow up too fast

Post udostępniony przez Dan Osborne (@danosborneofficial)

 

Sleepover last night!! Boys in the big bed Teddy & his cousin John

Post udostępniony przez Dan Osborne (@danosborneofficial)

Pod zdjęciem wywiązała się dyskusja. Niektórzy bronią ojca, a inni mieszają go z błotem i dziwią się, jak może nie dostrzegać w tym niczego niewłaściwego. Oto, co napisali internauci.

- To perwersyjne i nieodpowiedzialne. Dlaczego ludzie się tym chwalą? To już nie można po prostu dać buziaka w czoło?

- A co będzie za kilkanaście lat? Tak samo będą się całować? No bez przesady. Ktoś to powinien zgłosić.

- Jestem w szoku, że ktoś w ogóle uznaje to za coś naturalnego. Tak przecież nie można!

Znaleźli się też obrońcy.

- Piękne zdjęcie

- Co tu się dzieje? Zarówno mój partner, jak i ja całujemy naszą córkę w usta przez cały czas! Bardziej martwiłabym się o ludzi, którzy uważają to za niewłaściwe

- Nie dajmy się zwariować! Kochający tata całuje swoje dziecko i tyle. Gdyby tego nie robił i nie pomagał żonie, to byście pisali, że jest beznadziejny. Ludziom się nie dogodzi nigdy.

- Niektórzy ludzi nie mają swojego życia. Byłam sama całowana tak przez rodziców, gdy byłam mała i jakoś nic złego się ze mną nie stało. Nie ma nic złego w tym obrazie. Tata, który kocha swoją córkę i córka, która kocha swojego tatę. Piękne.

A Wy co myślicie o całowaniu dzieci w usta? Tak czy nie?

Zobacz także: Czy rodzicie mogą całować swoje dzieci w usta?

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
mira (Ocena: 5) 22.02.2019 08:58
Wy jesteście popier...... !Q!co to za perwersja?!!! Normalne ,że ojciec kocha swoje dziecko i całuje !!Ten śwait oszalal !! A gdyby matka tak robiła to byloby niormalne ?!! Wy sie walnijcie w terswoje łby zakute !! Wcale się nie dziwie ,że wobec takich absurdów tak modna i nosna jest rzekoma pedofilia i rzlome moletsowanie !!!!
odpowiedz
Iwa (Ocena: 5) 19.03.2018 14:25
Świat już totalnie zwariował!!! Nie miałam pojęcia, że w necie trwa taka dyskusja o dawaniu buziaka własnemu dziecku w usta!!! :) :) Czy na każdym kroku widzimy już patologię, zboczenia, perwersję ??? Dajcie ludzie spokój, to chore. Moja rodzina jest normalna, a ja daje buziaka w usta mojej córeczce i dawałam synkowi kiedy był jeszcze dzieckiem. To jest NORMALNE!!! Nie musi dawać ciocia, babcia, wujek, ale MAMA i TATA??? Jeśli dziecko nie lubi, nie chce to rozumiem, ale jeśli jest to czułość rodzicielska to jak najbardziej. Trzeba tylko wiedzieć kiedy przestać, ale to w normalnej rodzinie przychodzi naturalnie. A jak ktoś ma problem i głupie myśli to lepiej żeby rzeczywiście nie dawał wcale.
odpowiedz
Aneta (Ocena: 5) 10.03.2018 13:25
Ludziom to już naprawdę poprzewracało się w głowach. Mam 11miesiecznego synka i daje mu buzi w usta. Zaraz ktoś mnie o molestowanie oskarży? Co do ojców - jak ma dziecko gdzieś mówią że zły ojciec - jak pokazuje czułość to nie powinien tak robić:/ trudne zadowolić ludzi w tych czasach zawsze mają jakis problem. A całus w usta dziecku to nic złego!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2018 18:55
ja calowalam mojego tate w usta do jakiegos 16 roku zycia tak mysle, mamie dalej daje buziaka w usta a mam 25 lat. nigdy nie widzialam w tym nic zlego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 10:41
A mnie to jednak trochę razi. Jest tak wiele form czułości, że naprawdę nie trzeba całować dzieci w usta. Taki pocałunek w mojej głowie zawsze był przeznaczony dla kochanków. Nie twierdzę, że rodzice całujący w usta dzieci mają złe intencje, ale ja bym tego nie zrobiła. Wypowiadały się tu panie, które nawet po 20 roku życia, dalej całują ojców w taki sposób. Z ciekawości, czy w okresie nastoletnim to nie było źle odbierane przez otoczenie? Kiedy zobaczyłam zdjęcie, na którym moje zauroczenie całuje swoją pięciolatkę z poprzedniego związku w usta, to mnie w jakiś instynktowny sposób odrzuciło. Męskie usta kojarzą mi się z namiętnością, nie pasują mi do ust dziecka. Jako kobieta, tez wybieram inne formy czułości w kontaktach z dziećmi (buziak w policzek albo czoło, rączkę...).
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie