Ten niemowlak ma WIĘCEJ FANÓW na Instagramie niż Anella i siostry Godlewskie

Był jeszcze w brzuchu mamy, kiedy przebił ich popularnością!
Ten niemowlak ma WIĘCEJ FANÓW na Instagramie niż Anella i siostry Godlewskie
źródło: Instagram (instagram.com/caligee)
18.02.2018

Anella - 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Esmeralda Godlewska - 90 tys. Ten niepozorny niemowlak - 150 tysięcy fanów. Jak widać, niektórzy przygodę z showbiznesem i mediami społecznościowymi rozpoczynają wyjątkowo wcześnie. I skutecznie. To prawdopodobnie najmłodszy i najpopularniejszy użytkownik tej aplikacji.

Nazywa się Calihan Gee, ale rodzice częściej używaj krótszej wersji Cali. W serwisie pojawił się na długo przed narodzinami i już wtedy zdobył 100 tysięcy wielbicieli. Nie przeszkadzało im nawet to, że chłopiec był wtedy na etapie życia płodowego.

Jak można się jednak domyślić - nie jest to przypadkowe dziecko.

Zobacz również: Zdjęcia tego zdeformowanego dziecka wykorzystano do promowania aborcji (Historia, która wstrząsnęła Internetem)

Calihan Gee przyszedł na świat 12 lutego 2018 roku w Stanach Zjednoczonych. Konto na Instagramie posiadał już kilka tygodni przed narodzinami, kiedy rodzice poinformowali ponad milion swoich fanów o jego płci i imieniu.

Ojcem chłopca jest milioner Garrett Gee, a mamą - Jessica. Małżeństwo z USA prowadzi razem bloga The Bucket List Family, na którym relacjonują swoje liczne podróże. Szacuje się, że rodzina odwiedziła już ponad 50 krajów na całym świecie.

Cali ma dwoje rodzeństwa - siostrę Dorothy i brata Manillę.

Zobacz również: Ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda poród i przeraziła tysiące kobiet (Zdjęcia 18+)

Medialna rodzina doskonale wie, jak budować swoją popularność. Wszystkie dzieci mają swoje konta na Instagramie, jednak najmłodszy Cali już prześcignął rodzeństwo pod względem liczby obserwatorów. Dorothy ma ich 147, a Manilla 130 tysięcy.

Raczej nas to nie dziwi. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w brzuchu mamy, więc miał nad siostrą i bratem sporą przewagę. Poza tym, jest niesamowicie słodkim dzieckiem, a niemowlaki zawsze robiły furorę w Internecie.

Poczekamy jeszcze wiele lat, zanim doda coś samodzielnie na swój profil.

Zobacz również: Tych 7 rzeczy nigdy nie rób na Instagramie!

Rodzice i rodzeństwo małego Calihana

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 27.02.2018 06:56
Kto powiedział że siostry Godlewskie mają wogòle jakiś fanów?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 21:50
Ty jesteś jakimś popierdolonym psycholem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2018 08:28
Wyglada jak moja 90 letnia babcia :-D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie