Internauci przerażeni ciążą 18-latki. I wcale nie chodzi o jej wiek

Jej brzuch podobno nie wygląda tak, jak powinien.
Internauci przerażeni ciążą 18-latki. I wcale nie chodzi o jej wiek
źródło: Instagram (instagram.com/sunflowerhazee)
15.02.2018

Mówi się, że Internet jest najbardziej demokratycznym medium, bo każdy ma prawo się wypowiedzieć. Przy okazji także bezwzględnym, bo dla niektórych wolność słowa nie ma żadnych granic. Przekonała się o tym ta nastolatka ze Stanów Zjednoczonych, która chciała pochwalić się swoim szczęściem, a została zmieszana z błotem.

Jakiś czas temu Reanna Stephens ujawniła w mediach społecznościowych, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. O dziwo, krytycy nie za bardzo przejęli się jej młodym wiekiem. Wszyscy skupili się na jej niemal płaskim brzuchu. Dziewczyna została oskarżona o mistyfikację albo, co gorsze, głodzenie się w ciąży.

Mijają kolejne tygodnie, a brzuszek 18-latki wcale nie jest większy…

Zobacz również: Tak małego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałaś. To już 9. miesiąc, a on prawie w ogóle nie urósł!

płaski brzuch w ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sunflowerhazee)

Ludzie naprawdę obrażają mnie swoimi komentarzami. Próbuję zachować spokój, choć to nie jest łatwe. Na szczęście sama wiem najlepiej, że ja i moje dziecko jesteśmy zdrowi. Rozwijające się w moim łonie życie z miesiąca na miesiąc rośnie. Wiem o tym, bo jestem pod stałą opieką lekarza. Wielkość brzucha nie ma tu nic do rzeczy - tłumaczy w rozmowie z mediami już miesiąc temu.

Wtedy była w 6., a dziś to już 7. miesiąc ciąży. Jej brzuch nadal pozostaje niemal płaski, choć do rozwiązania pozostało już naprawdę niewiele czasu.

Dziewczyna wciąż jest oskarżana o promowanie niezdrowego stylu życia. Według krytyków 18-latka na pewno się głodzi, aby za wszelką cenę zachować idealną figurę. Ona odpiera wszelkie zarzuty i tłumaczy, że to kwestia genów, wegańskiej diety, jogi i ćwiczeń.

Zobacz również: Trudno w to uwierzyć, ale ona jest w 9 MIESIĄCU CIĄŻY! Poród ZA KILKA DNI!

płaski brzuch w ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sunflowerhazee)

Mimo wszystko uwielbiam swój mały brzuszek. Nie jest tak duży, jak to zwykle bywa, ale to moje ciało i moje dziecko. Boli mnie jednak to, że zamiast słyszeć komentarze w stylu „ale słodki brzuszek”, jestem atakowana. Zwłaszcza, kiedy ludzie dowiadują się, że jestem już w 6. miesiącu ciąży. Wciąż wypytują mnie, czy nie udaję ciężarnej i czy moje maleństwo na pewno jest zdrowe - mówiła kilka tygodni temu.

Termin porodu wyznaczono na kwiecień br. Reanna wciąż słyszy, że nie nadaje się do roli matki, skoro nie potrafi zadbać nawet o siebie. Zbyt płaski brzuch ma być na to dowodem.

18-latka nie daje jednak za wygraną i wciąż publikuje w Sieci swoje zdjęcia. Na złość hejterom.

Zobacz również: Jak ćwiczyć w ciąży?

płaski brzuch w ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sunflowerhazee)

Reanna Stephens

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 19:45
Bardzo młoda dziewczyna w ciąży to nic złego.Ale jak 17-23 letnia dziewczyna jest dziecina chodź jest młoda to trzeba ja zgnoić xD patologia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2018 08:22
Moja mama jak szła do porodu miała brzuszek jakby się najadla porządnie i nosiła rozm S. Kwestia genów :)
odpowiedz
A (Ocena: 5) 06.03.2018 19:49
Chciałabym taki mieć :o
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 16:53
Ja też nie miałam dużego brzucha, do 7 miesiąca ciąży był zupełnie płaski, w 8 miesiącu wielkością przypominał brzuch tej dziewczyny, a w 9 miesiącu był już okrągły, ale w luźnym swetrze nie było w ogóle widać ciąży. Położna podczas mojego porodu (tydzień po terminie) stwierdziła, że jakby miała strzelać to powiedziałaby, że jestem w 4/5 miesiącu ciąży. Nie głodziłam się i nie ćwiczyłam. Dziecko urodziło się zupełnie zdrowe, a mój ginekolog stwierdził, że do niewielkiej wielkości mojego brzucha przyczyniło się to, że jestem wysoka i mam tyłozgięcie macicy. Takie geny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 21:56
Też miałam bardzo mały brzuch w ciąży . Każdy kto nie wiedział pytał czyje dziecko wożę ;p więc różnie bywa. A dzieci zdrowe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie