Wstydziła się brzucha nawet przed własnymi dziećmi. Teraz każdy może go zobaczyć

Ujawniła, co dwie ciąże zrobiły z jej ciałem.
Wstydziła się brzucha nawet przed własnymi dziećmi. Teraz każdy może go zobaczyć
źródło: Instagram (instagram.com/sheisalwaysenough)
30.01.2018

Ze wszystkich stron słyszymy, że czas pokochać siebie. Możesz być gruba, chuda, zgrabna czy pomarszczona, ale to nie ma większego znaczenia. Samoakceptacja to nie kwestia urody czy jej braku, tylko myślenia. Nie brakuje kobiet, którym daleko do modelek, a uwielbiają każdy centymetr swojego ciała. Tak jak spektakularnych ślicznotek płaczących na widok własnego odbicia w lustrze. Ona coś o tym wie.

Lisa Wilson zawsze była zgrabną kobietą bez kompleksów. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy urodziła dwoje dzieci, a ciąże i porody pozostawiły po sobie widoczne ślady. Chociaż kocha swoje córki nad życie, przez długi czas nie była w stanie zaakceptować, jak macierzyństwo wpłynęło na jej wygląd. A szczególnie na brzuch, który stał się dla niej przekleństwem.

To już na szczęście przeszłość. 28-latka wreszcie zrozumiała, że nie ma się czego wstydzić. Pokazuje na Instagramie to, czego tak bardzo się wstydziła i stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy obserwatorek.

Zobacz również: Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

brzuch po ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sheisalwaysenough)

Młoda Amerykanka przyznaje, że nie potrafiła pogodzić się z tym, jak zmieniło się jej ciało. Nienawidziła swoich rozstępów, cellulitu i obwisłego brzucha. Za wszelką cenę próbowała ukrywać swoje niedoskonałości pod spodniami z wysokim stanem i obszernymi bluzkami. Dlaczego dziś już tego nie robi i z taką otwartością pokazuje światu to, co kiedyś wpędzało ją w kompleksy?

„Kilka lat temu moja córka zaczęła uciskać mój brzuch. Powiedziała, że jest tak miękki, jak ciasto do pizzy. Kazałam jej przestać. Wtedy zapytała, dlaczego. Odpowiedziałam, że po prostu tego nie lubię. Byłam zakompleksiona. Ale zaczęłam myśleć - w jaki sposób mam nauczyć moje córki samoakceptacji, skoro nie akceptuję samej siebie? Podjęłam decyzję, że muszę to zmienić” - wytłumaczyła na Instagramie.

Lisa Wilson zaczęła publikować w Internecie swoje zdjęcia i szybko okazało się, że trafiła na podatny grunt.

Zobacz również: Wszyscy wiedzą, jak wygląda brzuch po ciąży. A po czterech?

 

brzuch po ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sheisalwaysenough)

„Postanowiłam być dumna z tego, kim jestem. Pomimo sprzeciwu społeczeństwa. Nie chcę więcej patrzeć na siebie ze złością i rozczarowaniem. Chcę pokazać wszystkim, że można być seksowną mamą. Niedoskonałości i kompleksy tego nie wykluczają, bo są autentyczne. Pokazuję je publicznie, żeby oswoić ludzi z tym tematem. Jest to także forma terapii dla mnie. Już nie twierdzę, że mój brzuch jest obrzydliwy. Doceniam to, że rozwinęło się w nim nowe życie” - tłumaczy.

W krótkim czasie Lisa zdobyła kilkanaście tysięcy obserwatorów. Wiele z nich to zakompleksione matki, które razem z nią uczą się na nowo siebie pokochać.

Zdjęcia 28-latki udowadniają, że ona naprawdę lubi siebie. I chyba nie ma powodów, by było inaczej?

Zobacz również: Ta dziewczyna udowadnia, że rozstępy mogą być piękne

brzuch po ciąży

źródło: Instagram (instagram.com/sheisalwaysenough)

Lisa Wilson

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.01.2018 20:23
I te obwisłe piersi. Tak zniszczyć swoje ciało. Nie warto.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2018 11:24
normalna dziewczyna! naoglądałyście się zoperowanych sfotoszopowanych instamatek i w głowach się poprzewracało! dziewczyny ogarnijcie się! Ta dziewczyna dała dwa nowe życia! to ogromny wysiłek dla ciała, organizmu i psychiki! zamaist sie cieszyć ze ma zdrowe cudowne dzieci to myśli o tym jak jej brzuch wygląda....
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.01.2018 10:24
Powinna zainwestować w operacje plastyczna i schudnać troche, przecież ten brzuch jest obleśny i ją szpeci bo dziewczyna ładna
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 30.01.2018 09:58
Szczerze powiedziawszy może to zabrzmi brutalnie ale niestety takie są efekty nie dbania o ciało i skórę podczas ciąży i po ciąży. To nie jest czas ciąży naszych mam kiedy nie było specyfików na np rozstępy a raczej nie na nie same a na to żeby nie powstały :). Jak każda zapewne wie najlepszym sposobem zapobiegania rozstępów jest silne nawilżenie oraz nawodnienie. Fakt rozstępy mogą wtedy wystąpić jednak będą znacznie mniejsze. Co to działania po porodzie oczywiste jest to ze na spadek wagi najbardziej pomaga dieta i ćwiczenia na poprawę elastyczności skóry ćwiczenia i chociażby głupie bańki chińskie. Ale po co się wysilać jeśli można po prostu to zaakceptować i chełbić się tym ze no jak już się stało to sie nie odstanie i nie warto dbać o siebie ani o swoje zdrowie bo niestety ale nadprogramowe kg i otyłość brzuszna na starość zaprocentuje :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.01.2018 08:30
tak, dla siebie... a potem mąż mnie zostawi... dziękuję bardzo za takie coś. Tyle wyrzeczeń i narażania zdrowia a czasem nawet życia i zostaje się samą z dzieckiem i okropnym ciałem... smutne to....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie