Wszyscy wiedzą, jak wygląda brzuch po ciąży. A po czterech?

Ta młoda mama odważyła się, to pokazać.
Wszyscy wiedzą, jak wygląda brzuch po ciąży. A po czterech?
źródło: Instagram (instagram.com/melwatts)
22.01.2018

Obserwowanie „fit-matek” może wpędzić w kompleksy. To kobiety doskonałe, które nawet po kilku ciążach i porodach są zgrabniejsze od większości z nas. I wciąż przekonują, że to nic trudnego. Wystarczy o siebie zadbać. Zupełnie tak, jakby rozstępy, blizny i dodatkowe kilogramy po rozwiązaniu wynikały wyłącznie z naszego lenistwa.

Delikatnie mówiąc, to nie zawsze prawda. Czasami tracimy kontrolę nad własnym ciałem, chociaż bardzo się staramy. Poza tym, macierzyństwo to nie wyścigi, kto szybciej wróci do dawnej formy - przekonuje Mel Watts, australijska blogerka i matka czwórki dzieci, którą na Instagramie obserwuje ponad 150 tysięcy osób.

Kobieta zdecydowała się niedawno ujawnić, jak wygląda jej brzuch i co tak naprawę o nim myśli. Ten wpis szybko stał się hitem.

Zobacz również: Ujawniła, jak NAPRAWDĘ wygląda poród i przeraziła tysiące kobiet (Zdjęcia 18+)

Mel Watts

źródło: Instagram (instagram.com/melwatts)

„Chciałabym, żeby retusz poprawił ten widok. Ale to nie działa. Cały czas walczę, choć według niektórych to najmniej istotna bitwa, jaką można sobie wyobrazić. Nie straciłam żadnej kończyny, mam dzieci, kocham je, są zdrowe i wszystkie mieszkają pod jednym dachem.

To walka w moim umyśle. Odrażająca, obrzydliwa, beznadziejna - zawsze znajdę kilka przykrych słów dla siebie. Ale chwila, przecież wydarzyło się coś niesamowitego. Wydałam na świat kilka małych istot. Nigdy nie wróciłam do dawnej formy. Nawet się do niej nie zbliżyłam. Prawda jest taka, że nie chciałam.

Najpierw myślę sobie, jak wiele osiągnęłam, a później znowu to widzę. Nie jest lepiej, ale coraz gorzej. Im więcej ważę, tym bardziej jest to widoczne. Ale myślę, że jestem świetną osobą” - wyznaje.

Zobacz również: Tak małego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałaś. To już 9. miesiąc, a on prawie w ogóle nie urósł!

Mel Watts

źródło: Instagram (instagram.com/melwatts)

Wiele osób na moim miejscu w ogóle by się tym nie przejęło. Albo zaczęliby się ze mnie śmiać. Ale wiem, że są też takie, które przeżywają to jeszcze bardziej ode mnie. Prawda jest jednak taka, że wychowanie kolejnej generacji wpływowych ludzi, którzy będą kreować zmiany i inspirować innych wymaga tego, by nauczyli się akceptować to, kim są.

By pokochali siebie i byli dla siebie dobrze. Coś, co dla ciebie wydaje się niewielkim wzniesieniem, dla innego będzie szczytem nie do zdobycia. Jeśli masz ten sam problem - nie oceniaj się tak surowo. I podziękuj Bogu za spodnie z wysokim stanem.

Albo miej to głęboko gdzieś i załóż skąpe bikini. To życie już się nie powtórzy” - twierdzi Mel.

Zobacz również: Fit mama najpierw oszukała fanki, a teraz...

Mel Watts

źródło: Instagram (instagram.com/melwatts)

Mel Watts z mężem i czwórką dzieci

Polecane wideo

Komentarze (73)
Ocena: 4.89 / 5
Bunny (Ocena: 5) 24.01.2018 23:50
Jezeli w ciazy obzerasz sie jak opetana to tak wygladasz. Moja siostra urodzila 5 dzieci i nie wyglada nawet w polowie tak jak ta w artykule. Jest zgrabna, ale to tylko jej zasluga, bo w ciazach zdrowo sie odzywiala a zaraz po porodach wracala do aktywnosci fizycznej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 22:24
Bezmozgi komentuja w tych internetach, powinno sie dane osobowe ujawniac... Skonczyla by sie bezmyslna nagonka.
zobacz odpowiedzi (15)
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 09:50
odrażające to są te komentarze :/ wstyd
zobacz odpowiedzi (46)
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 07:40
Co za fleja.. fuj!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 07:37
Wstydziłabym się tak wyglądac i dla siebie i dla męża. Nawet mając dzieci, wstyd!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie