Konserwatywna matka rozwścieczyła internautów. Zakazała mężowi... mycia ich córek! („Mają różne części ciała”)

Kobieta twierdzi, że to nienaturalne. Komentatorzy są innego zdania.
Konserwatywna matka rozwścieczyła internautów. Zakazała mężowi... mycia ich córek! („Mają różne części ciała”)
Fot. Unsplash.com
23.12.2017

Wydawało się, że już dawno minęły czasy, kiedy zadaniem taty było jedynie spłodzenie dziecka i jego utrzymanie. Współcześni ojcowie coraz bardziej uczestniczą w wychowaniu potomstwa. Nikogo już nie dziwi widok mężczyzny przewijającego niemowlę czy bawiącego się z córką lalkami. Chętnie wykorzystują tzw. urlopy tacierzyńskie i nie wstydzą się okazywać swojej troski.

Problem w tym, że czasami same ich do tego nie zniechęcamy. Najlepszym przykładem jest ta młoda mama z Australii, której wpis na Facebooku z miejsca stał się hitem. I wcale nie dlatego, że kobieta miała coś mądrego do powiedzenia. Wręcz przeciwnie - swoją opinią rozwścieczyła tysiące rodziców i sprowokowała bardzo emocjonalną dyskusję.

Jej zdaniem ojciec nie powinien myć swoich córek. Dlaczego?

Zobacz również: Bulwersujące wyznania facetów, którzy nie chcą mieć dzieci. „Są niegrzeczne, przejadają wypłatę, sprawiają, że życie staje się gorsze!”

kąpiel dziecka

fot. Unsplash

„Mój mąż wkurzył się, bo powiedziałam mu, żeby nie mył naszych dwóch córek. Ani w wannie, ani pod prysznicem. Po prostu nie czuję się komfortowo, kiedy mężczyzna to robi. Nie mam nic przeciwko, kiedy kąpie naszego syna, ale to chłopiec. Uważam, że dziewczynki powinny być myte przez matki, a chłopcy przez ojców.

Wszystko dlatego, że mama i córki mają te same części ciała, tak jak tata i syn. Mąż myśli, że go o coś podejrzewam, ale zawsze tak myślałam. Dobrze wiemy, jak niektórzy grają później kartą molestowania w dzieciństwie.

Ciągle się o tym słyszy, a ja nie chcę nawet dawać moim dzieciom szansy, żeby kiedykolwiek pomyślały w ten sposób” - napisała młoda mama.

Zobacz również: „Porzuciłem ciężarną dziewczynę. Niech sama sobie radzi”

kąpiel dziecka

fot. Unsplash

Kontrowersyjny wpis wywołał burzę wśród internautów. Zwłaszcza rodziców, którzy mają na ten temat zupełnie inne zdanie. Pod adresem autorki padło wiele krytycznych słów.

„Coś ci się pomieszało w głowie. Nie powinnaś nawet myśleć w ten sposób. Traktujesz męża i ojca swoich dzieci jak pedofila, chociaż nic złego nie zrobił”.

„Rzeczywiście masz problem, ale ze sobą. Widocznie sama masz jakieś dziwne skłonności, skoro podejrzewasz o to innych”.

A co z samotnymi rodzicami? Oni też nie powinni myć dzieci przeciwnej płci w obawie, że zostaną posądzeni o molestowanie?”.

Zobacz również: Musisz to zobaczyć: Tata trolluje selfie swojej córki

Czy autorka wpisu ma rację?
TAK
NIE
made here
 

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.12.2017 08:43
Psychiczna. A co, chłopca to by niby facet pedofil molestowac nie mógł? ;>
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 18:48
A moim zdaniem ona ma rację, Fritzl też mył swoją córkę jak była mała, a teraz dziewczyna do końca życia ma traumę i nie zbuduje już normalnego związku z mężczyzną. A teraz czekam na hejty od zje..bów.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 15:25
No, przecież ojciec nie musi się rozbierać przy córkach myjąc je.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 12:22
Cos z głowa ma ta dziewczyna jeśli mysli w ten sposob o swoim mężu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 10:18
A czy ona zdaje sobie sprawę, że przedstawiciele tej samej płci też molestują i wcale nie rzadko?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie