„Miałam na sobie pieluchę, ale czułam euforię!”. To zdjęcie wykonano zaledwie kilka godzin po porodzie...

Dlaczego blogerka zdecydowała się je pokazać? Nie wszyscy są zachwyceni.
„Miałam na sobie pieluchę, ale czułam euforię!”. To zdjęcie wykonano zaledwie kilka godzin po porodzie...
źródło: Instagram (instagram.com/theunmumsymum), Facebook (facebook.com/theunmumsymum)
19.12.2017

Odnosimy wrażenie, że mamy-blogerki dzielą się na dwie kategorie. Jedne koloryzują rzeczywistość, twierdząc że ciąża i poród to nic takiego, a macierzyństwo przypomina sielankę. Pozostałe widzą wszystko w czarnych barwach, strasząc przy okazji swoje czytelniczki przed powiększeniem rodziny. Ze skrajności w skrajność. Nie ma miejsca na zdrowy rozsądek i dystans.

Na szczęście jest też ona. Sarah Turner - autorka bloga „The Unmumsy Mum” i bardzo doświadczona matka trójki pociech. Ostatnio na swoim facebookowym profilu, który obserwuje już ponad 600 tysięcy internautów, opublikowała niezwykłe zdjęcie z dnia porodu. Wykonano je zaledwie kilka godzin po rozwiązaniu i chociaż Brytyjka nie wygląda na nim najlepiej - jest dla niej bardzo ważne.

Dlaczego zdecydowała się je pokazać i co jest w nim takiego wyjątkowego?

Zobacz również: Pokazała, co dzieje się z paznokciami w czasie ciąży. Internautki: „To obrzydliwe, odechciewa się rodzić!”

Sarah Turner

źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)

„Przeglądałam zdjęcia z narodzin Wilfa i te dwa są moimi ulubionymi. Od razu przepraszam za to drugie, zwłaszcza, jeśli właśnie jesz. Najpierw pomyślałam: nie możesz tego pokazać! Ale potem zdałam sobie sprawę, że nie różni się specjalnie od fotek w bikini, na których pokazujemy zmiany zachodzące w naszym ciałach po ciąży.

Byłam wtedy w euforii. I to bez względu na to, że miałam na sobie pieluchę dla dorosłych. Nie wyobrażacie sobie, jak bardzo się wtedy śmiałam. Dziękuję za wszystkie urocze komentarze i wiadomości. Jestem poruszona” - napisała Sarah.

Fanki są zachwycone jej szczerością. Chociaż nie wszystkie.

Zobacz również: Młoda mama po 5 latach od porodu odważyła się pokazać swój brzuch. Co ukrywała?

 

Sarah Turner

źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)

„Jestem 6 miesięcy po porodzie i nie wyglądam tak dobrze, jak ty kilka godzin po. Ogromne gratulacje!”. „Piękne. To bardzo ważne, żeby pokazywać, jak naprawdę wygląda ciało po ciąży”. „Wspaniała odtrutka po tych wszystkich plastikowych zdjęciach matek-celebrytek” - czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak pojedyncze głosy, że blogerka niepotrzebnie szokuje, a niektóre rzeczy warto pozostawić tylko dla siebie.

Ale nie ma się czemu dziwić. Niektórym wciąż się wydaje, że po porodzie brzuch natychmiast znika, a krocze błyskawicznie wraca do dawnego stanu. Prawda nie jest wystarczająco ładna.

Zobacz również: Czy tak wygląda matka 5 dzieci? Niezwykłe! [ZDJĘCIA]

Sarah Turner

źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)

A to drugie opublikowane przez blogerkę zdjęcie z dnia porodu

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.01.2018 17:40
Ona jest wstrętna. Dlaczego te ładne po porodzie nie chcą siebie pokazywać, a te brzydkie są pierwsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 10:58
"Pokazywanie TEGO" to nic złego tak właśnie wygląda każda kobieta po porodzie i właśnie to jest ludzka fizjologia a nie zakłamywanie rzeczywistości poprzez pokazywanie się w internenecie w pełnym makijażu super płaskim brzuchem 2 tygodnie po porodzie ... niestety złudne wasze wyobrażenia że Wy tak będziecie wyglądać...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2017 23:44
Cud porodu...przecież to jest obleśne. Nie wygląda zbyt kobieco. Udostępnia takie zdjęcia, afiszuje się, a później się dziwi że już nie jest pociagająca dla męża. Totalny brak klasy, jak można chcieć żeby takie zdjęcie krążyło po internecie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.12.2017 10:37
przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.12.2017 09:22
A co mnie to, te baby mają nawalone w głowach. Czy ja po kolonoskopii też mogę pokazać się tak i cyknąć fotki. Niektóre myślą że jak urodził dziecko to nagle przestały być kobietami. Pokażą wszystko i wszystkim. Ojcu dziecka lub swojej matce pokazujcie ale innym dajcie żyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie