Młoda mama po 5 latach od porodu odważyła się pokazać swój brzuch. Co ukrywała?

Długo nie potrafiła zaakceptować tego, jak ciąża zmieniła jej ciało...
Młoda mama po 5 latach od porodu odważyła się pokazać swój brzuch. Co ukrywała?
źródło: Instagram (instagram.com/talmeshak)
12.12.2017

Dowodów na to, jak ciało zmienia się po ciąży i porodzie nie trzeba szukać daleko. Niemal każda mama przyzna, że wydanie na świat nowego życia nie pozostało obojętne dla ich wyglądu, poczucia własnej wartości i pewności siebie. Chociaż to zupełnie normalne, wiele z nas nie potrafi się z tym pogodzić. Tak jak ona.

Talmesha Jones w 2012 roku urodziła syna, ale w jej przypadku czas wcale nie leczył ran. Zarówno tych fizycznych widocznych gołym okiem, jak i psychicznych. Przez 5 lat młoda kobieta miała ogromny problem z zaakceptowaniem nowej wersji siebie. Zwłaszcza zwiotczałego brzucha pokrytego szczelnie rozstępami.

Wszystko zmieniło się niedawno, kiedy znajomy fotograf zaproponował jej sesję zdjęciową. Ta okazała się najlepszą terapią. 27-latka stwierdziła, że czas polubić siebie i do tego samego zachęca dziś inne kobiety.

Zobacz również: Młoda mama pokazuje zdjęcie, którego nigdy miała nie opublikować. Wszystko przez BRZUCH...

Talmesha Jones

źródło: Instagram (instagram.com/talmeshak)

„Ciąża bardzo zmieniła moje ciało. Pojawiły się na nim rozstępy, zmarszczki i obwisła skóra. Te zmiany widoczne są teraz niemal wszędzie. Z tego powodu straciłam resztki pewności siebie. Nie lubiłam spoglądać w lustro. A kiedy odważyłam się spojrzeć - zaczynałam płakać i zamartwiać się swoim wyglądem.

Cały czas wciągałam brzuch. Ale po latach zrozumiałam, że to do niczego nie prowadzi. Dołowałam się i to nie było dobre. To wcale mi nie pomagało. Teraz chcę uzmysłowić innym kobietom, że to coś więcej, niż tylko znamiona. Chcę je przekonać, że to coś absolutnie pięknego - czytamy na jej Instagramie.

Talmesha ruszyła z akcją #TigerStripesOnATuesday. Co wtorek chce publikować na swoim profilu inspirujące zdjęcia i historie innych matek.

Zobacz również: Fit blogerka pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Fani nie spodziewali się takiego widoku...

 

Talmesha Jones

źródło: Instagram (instagram.com/talmeshak)

Pomysł 27-latki trafił na podatny grunt. Tysiące kobiet odpowiedziało na jej apel, a o akcji Talmeshy piszą dziś media na całym świecie.

„Najgorsze, co kobieta może usłyszeć, to pytanie: Dlaczego twój brzuch tak wygląda? Myślę, że to boli najbardziej. Ale dziś zgodnie z prawdą odpowiedziałabym: Ponieważ urodziłam dziecko, więc jak śmiesz mi to wytykać? - zdradza Amerykanka.

Być może nie jest właścicielką idealnego brzucha, ale to wyjątkowo piękna mama, która nie ma zamiaru przepraszać za to kim jest.

Zobacz również: 6 nieodwracalnych zmian, jakie zachodzą w twoim ciele po ciąży

Talmesha Jones

źródło: Instagram (instagram.com/talmeshak)

Talmesha Jones

Talmesha Jones

źródło: Instagram (instagram.com/talmeshak)

Talmesha Jones

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gosc (Ocena: 5) 13.12.2017 13:26
Wygląda to obleśnie. Można zrozumieć taki brzuch kilka miesięcy po ciąży ale 5 lat? Nic przez ten czas nie zrobiła?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.12.2017 02:58
Nikt jej nie kazał robić dzieci. Teraz musi liczyć się z konsekwencjami tego jak wygląda i nie ma sensu zakłamywać ani zaklinać rzeczywistości. Brzuch wygląda jak skóra u słonia, a takich rozstępów jeszcze nie widziałam, zwłaszcza że na ciemnej skórze przypominają pręgi jak u tygrysa. Nie wytykam nikomu, że jest matką. Mówię tylko prawdę jak wygląda, jak widać bardzo ciężko się z tym pogodzić. Ja dzieci robić na pewno nie będę, bo nie jest to warte takiej ceny, No i nie wyobrażam sobie żeby zdjąć ubranie przed partnerem chodźby później.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie