Wyjątkowo płodna nastolatka: Ona ma zaledwie 17 lat, a już urodziła... 7 dzieci! (To nie koniec?)

Niestety, dziewczyna nie może liczyć na wsparcie ojców pociech.
Wyjątkowo płodna nastolatka: Ona ma zaledwie 17 lat, a już urodziła... 7 dzieci! (To nie koniec?)
źródło: mamaplus.md
11.10.2017

Nastoletnie ciąże były, są i będą. Odnosimy wrażenie, że z roku na rok zdarza się to coraz częściej. Dziś widok uczennicy spodziewającej się dziecka nikogo już nie szokuje. Nie jest to oczywiście sytuacja do końca normalna i dobra, bo z macierzyństwem zawsze lepiej poczekać nieco dłużej, ale to oczywiście nie powód, by ciężarne nastolatki stygmatyzować. Ich sytuacja i bez tego jest wystarczająco trudna.

Czasami wręcz ekstremalnie ciężka, tak jak w przypadku tej dziewczyny pochodzącej z Argentyny. Pamela Villaruelle ma zaledwie 17 lat i już jest matką. Nie jednego, ani nie dwojga dzieci. Niepełnoletnia dziewczyna to głowa wielodzietnej i niestety rozbitej rodziny. Ojcowie pociech nie poczuwają się do odpowiedzialności i pozostawili ją samą sobie.

Mimo wszystko nastolatka stara się robić wszystko, żeby zapewnić godny byt siedmiu swoim pociechom.

Zobacz również: Ma dopiero 27 lat i urodziła już trójkę dzieci. Teraz pokazuje BEZ CENZURY brzuch po ciążach...

 

 

nastoletnia matka

źródło: mamaplus.md

Pamela pierwsze dziecko urodziła mając zaledwie 14 lat. Klasyczna wpadka nieodpowiedzialnej dziewczyny z równie nieodpowiedzialnym chłopakiem. Ten postanowił odejść chwilę po narodzinach, kiedy na świat przyszła ich córka.

Młoda Argentynka niestety na tym nie poprzestała. Wciąż szukała miłości i nie stroniła od towarzystwa płci przeciwnej. Kolejny związek to kolejne dwie ciąże. Co szczególnie szokujące - obie bliźniacze. Młody tatuś także postanowił zniknąć z jej życia. Miała kilkanaście lat i już była samotną matką piątki dzieci. Po chwili pojawiły się kolejne.

Jak łatwo się domyślić, kiedy znalazła sobie następnego partnera, i tym razem doszło do zapłodnienia. A jakże - znowu bliźniaczego.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Ludzie nazywają mnie dzieciorobem

 

nastoletnia matka

źródło: mamaplus.md

Dziewczyna oczywiście nie jest w stanie sama zająć się i utrzymać tak dużej rodziny. Tym bardziej, że nie może liczyć na wsparcie żadnego z jej byłych chłopaków. Bardzo pomagają jej rodzice, którzy robią wszystko, żeby wnukom (sześć dziewczynek i jeden chłopiec) niczego nie zabrakło. Lokalne władze oddały im do dyspozycji większy dom.

Pamela nie siedzi z założonymi rękami. Stara się dorywczo pracować, żeby choć trochę ich odciążyć. Nie do końca wiadomo, jak wygląda sytuacja prawna ojców jej dzieci. Niewiele wskazuje na to, by płacili alimenty na swoje pociechy.

Nie można oczywiście wykluczyć, że na siódemce się skończy. 17-latka do tej pory była bardzo mało uważna.

Zobacz również: Ile dzieci liczy szczęśliwa rodzina? Znamy odpowiedź naukowców!

nastoletnia matka

źródło: mamaplus.md

Pamela Villaruelle - nastoletnia matka siódemki dzieci

nastoletnia matka

źródło: mamaplus.md

Myślicie, że jej rodzina jeszcze się powiększy?

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 1) 15.03.2019 21:49
zdjęcie nie zgadza się z opisem: 1 starszy chłoopiec, później jedne trojaczki i malutkie trojaczki, a nie trzy part bliźniaków
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 13:02
Hahahaha. Głupia dupo- też mieszkam na Zachodzie i za sąsiadów mam Polaków. W lecie kiedy „pani domu” z dziećmi była w kraju przodków, sąsiad zaprosił kolegów na grilla. Chcąc nie chcąc dowiedziałam się gdzie są burdele, jakie kurewki i ile biorą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 11:19
Tyle jest teraz na świecie lafirynd które pchaj się facetowi do łóźka, brak szacunku do siebie.
odpowiedz
A (Ocena: 5) 16.10.2017 09:58
Nie musisz wyzywać ludzi
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 16.10.2017 01:14
To nie jest wyjątkowo płodna dziewczyna, a wyjątkowo nieodpowiedzialna dziewczyna, która uprawia seks w wieku 13-14 lat. Niestety w Argentynie i w innych Państwach takie sytuacje są częste.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie