Kobieta w 7. miesiącu ciąży została WYRZUCONA z restauracji za strój! Słusznie?

Jest oburzona reakcją obsługi. Podobno ma prawo się tak ubierać...
Kobieta w 7. miesiącu ciąży została WYRZUCONA z restauracji za strój! Słusznie?
źródło: CBS News (cbsnews.com)
09.09.2017

Kultura osobista nakazuje, by do okazji dopasować nie tylko swoje zachowanie, ale i strój. Każda z nas powinna wiedzieć kiedy i na co możemy sobie pozwolić. W przeciwnym razie narażamy się na ośmieszenie i towarzyski ostracyzm. Ale czy inni mają prawo zwracać nam na to uwagę czy wręcz dyskryminować z tego powodu? Ona twierdzi, że nie.

Amerykańskie media żyją dziś historią pewnej ciężarnej, która poskarżyła się na obsługę jednej z waszyngtońskich restauracji. Charisha Gobin twierdzi, że została wyproszona z lokalu, który odwiedziła ze swoją rodziną, aby zjeść niedzielną kolację. Personel uznał, że kobieta ubrała się niestosownie do miejsca.

Problemem okazał się zbyt krótki top. I wystający spod niego brzuch ciążowy.

Zobacz również: Blogerka pokazuje zupełnie PŁASKI brzuch w... 8. miesiącu ciąży! Fani pytają: Gdzie zmieściło się dziecko?!

 

krótki top w ciąży

źródło: CBS News (cbsnews.com)

Na zdjęciu powyżej widzimy strój, jaki miała na sobie bohaterka tej historii feralnego wieczoru. To jasna spódnica do samej ziemi i bardzo krótki top. Na czarnej bluzce widnieje napis „weirdo”, czyli dziwak lub odmieniec. Niektórzy komentatorzy twierdzą, że hasło idealnie opisuje styl tej młodej mamy.

Kelnerka zatrzymała nas i powiedziała: Przepraszam, nie możesz tu być w takiej koszulce. Odpowiedziałam: Czy ty mówisz na poważnie? Na to ona: Tak, musisz wyjść. A wszystko dlatego, że mój brzuch jest duży i odstaje. Myślę, że to nie powinien być problem - relacjonuje kobieta w rozmowie z mediami.

Po całym zajściu Charisha opublikowała tę fotografię w mediach społecznościowych. W Sieci zawrzało.

Zobacz również: Jej reakcja na PORONIENIE zszokowała internautów: „Powinnam być smutna, a czuję się wdzięczna!”

krótki top w ciąży

źródło: CBS News (cbsnews.com)

To absurdalne. Zostałam poniżona w wybranej przeze mnie restauracji i musiałam przejechać całe miasto, żeby wreszcie coś zjeść. W innych lokalach mój strój nie był żadnym problemem - stwierdziła w wywiadzie udzielonym KIRO-TV.

Internauci w większości podzielają jej oburzenie. Ich zdaniem kobieta nie przekroczyła granicy dobrego smaku.

Kobiece ciało to nie zabawka. Ma swoje przeznaczenie. Uważam, że to piękne przeznaczenie - tłumaczy ciężarna Amerykanka, która spodziewa się bliźniąt. Ma rację?

Zobacz również: 5 rzeczy, których nikt nie powie Ci o macierzyństwie

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.12.2018 17:30
Obecnie coraz więcej kobiet przekracza przyjęte normy, coraz głębsze dekolty, suknie tak krótkie, że ledwo zakrywają pośladki. Zdjęcia intymne na portalach, które nie powinny się tam znaleźć. Ogólnie coraz śmielej odsłonięte ciała. Publiczne karmienie piersią, a przecież wystarczy robić to dyskretnie. Żadnego tabu i wstydu, jak daleko jeszcze można się posunąć. I to święte oburzenie kiedy spotkają się z krytyką i niezgodą na takie zachowanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 07:30
Fuj. Głupia krowa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 21:55
Ochyda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 10:28
ciezarna czy nie, nikt nie powinien zostac wpuszczony do restauracji w takim stroju. zauwazylam, ze duza czesc kobiet wywija takie numery dopiero jak zajda w ciaze ( chyba mysla, że im wtedy wszystko wolno ) :/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2017 03:31
Te wywalone ciążowe brzuchy, to jakas masakra. Nawet po domu bym, się wstydzila, tak chodzic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie