Fryzjer tylko dla dzieci w Warszawie!

Wszystko, aby dziecko się nie stresowało i czuło bezpiecznie.
Fryzjer tylko dla dzieci w Warszawie!
25.05.2009

Za pierwszego w Warszawie fryzjera dla dzieci odpowiedzialna jest Agnieszka Szulc-Paszkowska. Zakład mieści się w centrum miasta, przy ulicy Foksal, zaledwie kilka kroków od ruchliwego Nowego Światu. Wchodząc do środka, przenosimy się do krainy rodem z bajek. Wszędzie pluszaki, suszarki w zeberkę, telewizorki w lwy, tygrysi zegar.

Fryzjerkowo zostało stworzone z myślą o wszystkich dzieciach. Pierwsze zetknięcie z fabrycznymi, sterylnymi zakładami jest nie lada przeżyciem dla kilkulatka. Maluch czuje się nieswojo, a do tego obca osoba ścina mu włosy. Aby zredukować stres do minimum, dzieci mają zapewnioną przyjazną atmosferę.

Właścicielka, w rozmowie z „Gazetą Stołeczną”, opowiedziała, skąd się wziął pomysł na Fryzjerkowo:

„Strzyżenie nie może być traumą dla dziecka, a tak często bywa. Bo co to za przyjemność dla malucha siedzieć na wysokim fotelu wśród pań z foliami na głowie, nie móc się powiercić i słyszeć, że ma być spokój? Ja to przeżyłam ze swoją córką, 3,5-letnią Gają. Stąd zrodził się pomysł na własny salon”.

W salonie pracują dwie zawodowe fryzjerki. Ceny, w zależności od usługi, kształtują się następująco:

  • strzyżenie - od 50 do 60 zł,
  • podcięcie grzywki - 15 zł,
  • czesanie z modelowaniem - od 20 do 60 zł,
  • mycie i układanie włosów - 15 zł.

Czasem obok siebie na fotelach siadają rodzice i dziecko, ponieważ w ofercie przewidziano także strzyżenie dorosłych.

Właścicielka przyznaje, że podczas tworzenia wystroju chciała podkreślić swoją miłość do Afryki, w której mieszkała przez 11 lat. Salon mieści się przy ul. Foksal 12/14.

Zobacz także:

Co zrobić, gdy dziecko was przyłapie?

dzieci są ciekawskie świata i wchodzą do pokoju, nie pukając. Co zrobić, gdy maluch zobaczy was w sytuacji intymnej i jak przeciwdziałać takim zdarzeniom?

Gdy dziecko idzie do komunii

Jak przygotować dziecko do tego ważnego wydarzenia? Jak mu wytłumaczyć, o co chodzi i jak powinno podejść do uroczystości?

Polecane wideo

Komentarze (145)
Ocena: 4.99 / 5
Anonim (Ocena: 4) 10.06.2015 12:38
Fryzjerkowo jest beznadziejne, panie nie dają dziecku czasu na oswojenie się, nie miały dobrego podejścia, zachowywały się okropnie, nikomu nie poleca. Na cenę bym nie narzekała gdyby obsługa była inna. Nikomu nie polecam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2012 17:50
a ja polecam Fryzjerkowy Salonik na Górczewskiej na bemowie. Za strzyżenie synka zapłaciłam 20zł :), bardzo duży kącik zabaw, fotel motorek którym mój synek był zachwycony, dużo zabawek i kolorowo. www.fryzjerkowysalonik.pl w Warszawie też może niedrogo i dobrze, pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2010 21:35
polecam salon w Galerii Metro Bis warszawa maja piekny salon rowniez dla dzieci, ceny 30 -35 zł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2010 22:22
ceny CHORE żałosne to...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2010 15:26
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie