Zrobiła manicure niemowlakowi. Internauci: „To wygląda wstrętnie!”

Inni dodają, że to najohydniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli.
Zrobiła manicure niemowlakowi. Internauci: „To wygląda wstrętnie!”
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jocllet/)
16.05.2017

Znacie to uczucie, gdy przeglądając Internet, nagle zupełnie przypadkowo natrafiacie na zdjęcie, które dosłownie zwala was z nóg? Nam przydarzyło się coś takiego ostatnio. Surfowałyśmy po Instagramie i natrafiłyśmy na profil niejakiej @jocllet, która zamieszcza na nim zdjęcia pięknych fryzur, makijaży, a także stylizacji. Konto ma być zapewne źródłem inspiracji.

Jedna z fotografii sprawiła jednak, że dosłownie oniemiałyśmy. Co się na niej znajduje? Niemowlęca ręka… z długim manicurem. Mikroskopijne paznokcie są spiłowane, jednak wcale nie sprawia to, że dłoń dziecka wygląda estetycznie. Wręcz przeciwnie. W komentarzach znalazła się masa negatywnych opinii. „To nie prezentuje się dobrze!” – głosi jedna z nich. Inny użytkownik dodaje: „To zdecydowanie najbardziej odrażająca rzecz, jaką kiedykolwiek oglądałem”. Nie zabrakło także głosów, że zapuszczanie małemu dziecku tak długich paznokci jest dla niego zwyczajnie niebezpieczne – przecież maluch może sobie wsadzić palec w oko lub boleśnie się zadrapać.

Jak myślicie, to fotomontaż czy jakaś mama była na tyle nierozsądna, by naprawdę zrobić niemowlakowi taki manicure?

Zobacz także: MEDYCZNA ZAGADKA: Chahat Kumar z Indii ma dopiero 8-miesięcy i nieposkromiony apetyt. Dziewczynka wciąż pęcznieje!

manicure u dziecka

fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jocllet/)

manicure u dziecka

fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jocllet/)

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.08.2019 15:17
🤢 Chociaż, jak się bliżej zastanowić to wygląda to trochę jak takie pazurki u kociaka 🐈 Ale najmadrzejsze to to raczej nie jest...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2017 14:41
Przecież noworodkom nie można obcinać paznokci. Po to dzieci noszą rękawiczki niedrapki, żeby nie zrobiły sobie krzywdy. Ktoś co najwyżej delikatnie je opiłował dla regularnego kształtu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2017 08:18
Nie jestem mamuśka, ale takie maluszki to mogą sobie buzie podrapać takimi paznokciami. Jak ten niemowlak jej pozwolił na tak długie bawienie się paznokciami to ja nie wiem.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 11:00
Zaraz się tu zleci banda mamusiek i zacznie hejtować jakim to trzeba nieodpowiedzialnym być... Ta zagadka już dawno została rozwiązana na innych portalach. To żaden manicure ani nikt nie zrobił tego specjalnie - czasami dzieci się rodzą z takimi długimi pazurkami, tak samo jak niektóre rodzą się łyse a niektóre z bujną czupryną.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie