Odebrał poród dzięki Youtube!

Marc Stephens, dzięki sposobom zaobserwowanym w filmach instruktażowych, odebrał poród swojej córeczki.
Odebrał poród dzięki Youtube!
09.05.2009

Fenomen Youtube powinien być po wielokroć opisany w Księdze rekordów Guinessa - nie tylko wypromował setki artystów z najdalszych krańców świata, ale pełni też funkcję edukacyjną. Marc Stephens, dzięki zamieszczonym w serwisie filmikom, wiedział, jak się zachowywać i co robić, gdy rodziła jego żona.

Mężczyzna z zawodu jest inżynierem. Gdy jego towarzyszka życia zaczęła odczuwać wczesne bóle porodowe, postanowił zobaczyć, jak przebiega poród (w celach edukacyjnych). Wiedza, jaką zdobył w trakcie oglądania instruktażowych filmów, przydała mu się już kilka godzin później. W nocy żona Marca zaczęła rodzić. Niestety, okazało się, że żadna karetka nie może przyjechać, ponieważ w tym czasie na oddziale rodziło kilka innych kobiet. Na dojazd do szpitala też było za późno. Mężczyzna wykorzystał dopiero co zdobytą wiedzę i przyjął poród córeczki, Gabriele. Dopiero wtedy na miejsce dotarli lekarze. Matkę i dziecko przewieziono do szpitala na badania.

Szczęśliwy tatuś, zapytany przez „Daily Telegraph”, jak się czuje, odpowiedział, że nie miał czasu na panikowanie. Natomiast mamusia powiedziała, że w trakcie porodu czuła się bardziej zrelaksowana niż podczas poprzednich. Marcowi pomogło doświadczenie żony, która wcześniej urodziła troje dzieci.

Zobacz także:

Najlepszy wiek na dziecko

Dowiedz się, kiedy najlepiej zajść w ciążę.

Miłość, która nie zna granic

Przeczytaj historię kobiety bez nóg, która wychowuje dzieci i chce wziąć udział w wyścigach samochodów.

Polecane wideo

Komentarze (95)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2009 15:57
Gość 2009-05-29 20:56 Gosc Gosc Gosc ja mam 13 lat mój poród odebrała mama bo isę wstydziłam iść do lekarza teraz udajemy że moje dziecko to dziecko mamy... a mnie urodził tata tylko udajemy że jestem dzieckiem mojej prababci wiesz ? HAHAH xD jesteś booosski/boooskaa lol hahahahaha xD Dołączam się do fun-clubu xD hahahaha.xdd dobre xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2009 17:23
bardzo wielkie GRATULACJE dla tatusia:):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2009 09:02
gratuluję mu:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2009 17:44
Jezu. Najpierw na lekcje i do książek, potem do komputera. Tak piszecie te komentarze, że się w ogóle nie da czytać. A dla tatusia wielkie gratulacje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2009 17:34
gratuluje:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie