Video, które zszokowało świat: Matka brutalnie kopie malutkie dziecko, a potem…

Od razu uprzedzamy, że nie jest to widok dla wrażliwych.
Video, które zszokowało świat: Matka brutalnie kopie malutkie dziecko, a potem…
Fot. Prt screen YouTube
05.03.2017

Wychowywanie dzieci nie jest tak cukierkowe, jak wmawiają nam reklamy. Bardzo często zdarzają się trudne momenty, chwile załamania, a nawet stany depresji. Mały człowiek bywa bardzo absorbujący i trzeba mu poświęcić wiele uwagi. Czasem płacze bez powodu, krzyczy, urządza sceny. Potrzeba wtedy wiele cierpliwości, by nie wybuchnąć.


Mimo wszystko jest to jednak małe dziecko. Bezbronne i zbyt słabe, by się bronić. Nawet kiedy zachowuje się nie tak, jak oczekiwaliby tego jego rodzice - ani matka, ani ojciec nie mają prawa podnieść na niego ręki. I choć bicie dzieci jest niepojęte z humanitarnego punktu widzenia, niestety wciąż zdarzają się przypadki agresji wobec najmłodszych.


Ostatnio do Sieci wyciekło nagranie, które jest tak szokujące, że wręcz trudno je skomentować.

agresywna matka

Fot. Prt screen YouTube

Na nagraniu z monitoringu widać matkę, która z całej siły kopie swoje leżące dziecko w plecy. Maluch obija się o schody – mimo grubego kombinezonu kopniak musiał więc bardzo go zaboleć. Potem agresywna kobieta chwyta dziecko za ręce i szarpie nim tak, że to się przewraca.


Dlaczego to robi? Bo dziecko nie chce przestać płakać.


Video jest tak szokujące i przygnębiające zarazem, że brakuje słów, aby opisać to, co przydarzyło się bezbronnemu maluchowi.


Na szczęście dzięki licznym głosom wzburzenia chińskich internautów oraz dochodzeniu tamtejszej policji udało się namierzyć agresywną kobietę. Mamy nadzieję, że wymiar sprawiedliwości surowo ukarze ją za znęcanie się nad własnym dzieckiem.


Zobaczcie nagranie, które wstrząsnęło opinią publiczną.


Od razu uprzedzamy, że nie jest to widok dla wrażliwych.

Przeczytaj także: „Nie chce mi się wychowywać mojej córki. Codziennie ją zaniedbuję…” (Historia Anety)

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 05.03.2017 23:18
Dlaczego nikt nie pomaga kobieta które po prostu nie wytrzymują płaczu dziecka przechodzą załamanie psychiczne bo są bardzo często same z dziećmi całe dnie nie pochwalam takiego zachowania ale niech ktoś w końcu powie o tym głośno ze macierzystego to nie tylko kolorowy piękny czas !
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 05.03.2017 18:15
Ja jebie przecież to lalka xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2017 13:18
Co, z bzdury. Nie wiem o co chodzi wam, ale to jest jedna wielka bzdura. Faktycznie, to jest lalka, a jeżeli to by była prawda, to ludzie by nie pozwolili na takie traktowanie, jeszcze wśród ludzi nie zdaza, się az taka znieczulica na krzywdę drugiego człowieka.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.03.2017 11:39
To lalka
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.03.2017 11:30
Zabawne, że to jest dziecko kopiące lalkę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie