Jej brzuch wygląda jak po obfitym obiedzie. A to 6. miesiąc ciąży!

Internauci twierdzą, że zamiast dbać o zdrowie dziecka - ciągle się odchudza.
Jej brzuch wygląda jak po obfitym obiedzie. A to 6. miesiąc ciąży!
fot. zrzut ekranu instagram.com/hannahpolites
17.05.2016

Osoby publiczne muszą liczyć się z tym, że podlegają ocenie. Nie zawsze sprawiedliwej i autorstwa autorytetów w danej dziecinie. Niektórzy twierdzą, że to podatek, który płacimy od popularności. Ona przekonała się o tym na własnej skórze. Według krytyków nie wygląda jak typowa ciężarna i choćby dlatego należy jej się kara.

Australijska modelka fitness to prawdziwa gwiazda Internetu. Ponad milion obserwatorów na Instagramie to nie byle co. Hannah Polites od lat propaguje zdrowy styl życia. Jest bardzo aktywna fizycznie i zwraca ogromną uwagę na to, co je. Do tej pory zachwycała swoim perfekcyjnym ciałem. Kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka - jej figura stała się problemem.

Wszystkiemu winny brzuch, który zdaniem krytyków jest po prostu za mały.

Zobacz również: ZDJĘCIA: Najmniejsze brzuchy ciążowe świata (To 9. miesiąc! Niewiarygodne? A jednak…)

 

Hannah Polites

fot. zrzut ekranu instagram.com/hannahpolites

Śliczna 24-latka zszokowała opinię publiczną, kiedy opublikowała w Sieci zdjęcia swojego brzucha w zaawansowanej ciąży. Fani zdziwili się, że w szóstym miesiącu może być on tak mały. Zwłaszcza, że jak ujawniła Hannah, dziecko już teraz jest o 20 procent większe, niż statystycznie powinno. Natychmiast pojawiło się pytanie - gdzie je zmieściła?

Natychmiast pojawiły się głosy, że urodziwa Australijka nie patrzy na dobro maleństwa. Na pewno za mało je i zdecydowanie za dużo ćwiczy. W pogoni za idealnym ciałem zapomniała o najważniejszym - zdrowiu dziecka.

To raczej absurdalny zarzut. Gwiazda Instagrama jest wykwalifikowaną położną. Przez jakiś czas pracowała w tym zawodzie jako wolontariuszka w biednych krajach.

Zobacz również: Kolejna kobieta o najmniejszym brzuchu ciążowym świata! Poznajcie Mathilde…

Hannah Polites

fot. zrzut ekranu instagram.com/hannahpolites

Nie biorę negatywnych komentarzy do serca. Zwłaszcza, że podejmuję naprawdę przemyślane i dobre decyzje, jeśli chodzi o żywienie i aktywność fizyczną w ciąży. Potwierdzają to moi lekarze, którzy twierdzą, że oboje jesteśmy w doskonałej formie. Uważam, że każde ciężarne ciało zasługuje na podziw. Nie liczę kalorii, ani się nie głodzę. Po prostu zwracam uwagę na to, by jeść świeże i lokalne rzeczy - twierdzi.

24-latka zapowiada, że nie zrezygnuje z publikowania podobnych zdjęć. Jak twierdzi, ma ważną rolę do spełnienia. Chce pokazać, że ciąża to nie choroba.

Komentatorki konfrontują moje życie z własnymi doświadczeniami - twierdzi, czym sugeruje, że za wszystkim może stać zwykła ludzka zazdrość.

Zobacz również: TA KOBIETA MYŚLAŁA, ŻE MA ZATRUCIE, A WŁAŚNIE ZACZYNAŁA RODZIĆ

Hannah Polites

fot. zrzut ekranu instagram.com/hannahpolites

Wygląda na kobietę w zaawansowanej ciąży?

 

Hannah Polites

fot. zrzut ekranu instagram.com/hannahpolites

Patrząc na jej zdjęcia, naprawdę trudno uwierzyć, że za chwilę zostanie mamą!

 

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Łukasz (Ocena: 5) 18.05.2016 09:57
Może dojadała "na drugi,m etacie" - w nocy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2016 19:45
Ale to normalne. Do 6 miesiąca brzuch jest mały. Dopiero 7, 8 i 9 miesiąc, to wielki brzuchol, sama tak miałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2016 18:55
Bzdura.... Moja koleżanka jadła bardzo niewiele a jednak baardzo dużo przytyła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2016 18:44
Miałam w 6 miesiącu i tak mniejszy brzuch ale to dlatego że wazylam 40 kg No i 3 miesiąc cały wymiotowalam ale pod koniec nie było widać po mnie że ja do porodu a dzidzia się duza urodziła ale całe szczęście że zdrowa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2016 18:34
U mnie też praktycznie nic nie było widać do 6-7 miesiąca. Dopiero potem brzuszek zaczął rosnąć w oczach i teraz, przy końcówce, mam piłkę z przodu :) a nie ćwiczę, ale też nie jem monstrualnie dużo - ot tak trochę więcej, niż przed ciążą, małe porcje, a częściej. Niektóre kobiety tak mają, inne inaczej i nie ma co hejtować. Grunt by nie jeść bez potrzeby ton śmieciowego żarcia i rzeczy, od których odrzuca człowieka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie