Kamasutra dla kobiet w ciąży

Seks w ciąży może być super, trzeba tylko dobrać odpowiednie pozycje.
Kamasutra dla kobiet w ciąży
22.06.2008

Jeżeli nie ma przeciwwskazań, z seksu możesz czerpać radość także podczas ciąży. Trzeba tylko ostrożnie dobrać pozycje - tak, aby partner nie uciskał twojego brzucha oraz piersi. Czytaj i baw się dobrze, nawet jeśli mamą zostaniesz już za miesiąc :).

4P, czyli Polecana Przez Papilot Pozycja numer 1:

„Na jeźdźca”- siadasz na leżącym na plecach partnerze - możesz być zwrócona do niego twarzą bądź odwrotnie - kontrolujesz głębokość i brzuch nie jest uciskany.

4P nr 2:

Pozycja tylna boczna - leżysz na boku, facet za tobą, w ten sam sposób. Możesz unieść nogę - to ułatwi mu wsunięcie członka. To dobra pozycja na czas całej ciąży. Dodatkowo on może pieścić twoje plecy oraz piersi.

4P nr 3:

Pozycja tylna - gdy klęczysz, dla wygody oprzyj się o brzeg łóżka, możesz też podłożyć pod brzuch poduszkę.

4P nr 4:

Pozycja klasyczna - jedyne, o czym musicie pamiętać w tej pozycji, to to, aby partner na tobie nie leżał, a opierał się na wyprostowanych rękach.

4P nr 5:

Pozycja "Kąt prosty" - partnerka leży na plecach z lekko rozsuniętymi i ugiętymi w kolanach nogami, stopy opiera za pośladkami partnera. Mężczyzna osłania jej pośladki zagiętymi nogami i łagodnie wprowadza członek, ma też możliwość swobodnego pieszczenia jej piersi i ud. To pozycja dobra na koniec ciąży.

Uwaga drogie Papilotki – Eksperymentatorski, podczas całej ciąży nie można stosować żadnych zabawek, np. wibratorów, które miałyby być wprowadzone do pochwy – w najlepszym wypadku może się to skończyć infekcją.

I pamiętajcie, że wiele kobiet dopiero w ciąży odkrywa przyjemność, płynącą z seksu, więc zachęcamy :).

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2014 21:56
Ja jestem w piątym miesiącu. Pamiętam jak mi przyjaciółka opowiadała jak miałam początek ciąży, że stracę ochotę na seks. Ale nie miałam ochoty na seks tylko na początku. Teraz mam ogromną ;). Więc na pewno wypróbuję te pozycje. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy. ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 04:40
Ja niemam z ty zadnego problemu tylko zastanawiam sie z mezem jak kochac sie na peska bo ta pozycja nam sie podoba ja jestem w trzecim miesiacu a niewiem jak bedzie puzniej z ta pozycia a te podane sa naprawde wajne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 10:29
Witam Dziewczyny... Ja jestem w 6 mc ciąży... ale z przykrością stwierdzę, że dla mnie seks to nie to samo, co kiedyś... nie sprawia mi tyle przyjemności... Czuje, że jest tam sucho, i odczuwam pieczenie podczas tarcia... Teraz sex, to raczej zaspokojenie psychiczne... Ale każdy ma inaczej... Na mnie trafiło akurat tak :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2011 13:54
nie jestem w ciązy i się kochamy bez ograniczen
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2010 19:40
Fajny artykuł ;)) Ja z mężem preferuję pozycje na jeźdźca. Nie uciskam dzidziusia, i czerpię z seksu prawdziwą przyjemność. Co do seksu w ciąży to fajna sprawa, nigdy nie było mi tak dobrze.pozdrawiam:*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie