Polki masowo kupują POZYTYWNE testy ciążowe! Dwie kreski podobno ratują nasze związki...

Udajemy ciążę, by zatrzymać przy sobie faceta lub sprawdzić, czy traktuje nas poważnie.
Polki masowo kupują POZYTYWNE testy ciążowe! Dwie kreski podobno ratują nasze związki...
18.09.2013

W Internecie można kupić dosłownie wszystko. Niezależnie od tego, czy szukasz sukienki sprzed kilku sezonów, XIX-wiecznego zegara czy woreczka z powietrzem, którym oddychał Justin Bieber. Popyt kształtuje podaż, więc jeśli pojawia się zapotrzebowanie, wtedy natychmiast znajdą się tacy, którzy zaoferują nam nawet najbardziej niezwykły towar. W ostatnich tygodniach prawdziwą furorę na portalach aukcyjnych robią testy ciążowe. Wcale nie chodzi o to, że po szalonych wakacjach miliony kobiet podejrzewają, że mogły zajść w ciążę. Testy te różnią się od tych, które dostępne są w tradycyjnych aptekach. Zostały już wykonane.

Aukcji i ofert, w których do kupienia są testy ciążowe z charakterystycznymi dwiema kreskami każdego dnia przybywa. Już za 20-30 zł każdy z nas może zakupić test wykonany przez kobietę, która rzeczywiście spodziewa się dziecka. Czemu ma to służyć? Komu potrzebny jest cudzy test ciążowy? Treść niektórych ogłoszeń nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ma to być niezawodny sposób na... każdego mężczyznę.

W sprzedaży dostępne są również testy ciążowe, których opakowanie i wygląd niczym nie różni się od tych, które można kupić w każdej aptece. Nie są wcześniej wykonane, więc partner nie będzie mógł mieć żadnych wątpliwości. Jeśli jest podejrzliwy – zawsze możesz go pokazać, kiedy jeszcze nie wskazuje żadnego wyniku. Później wystarczy nawilżyć go jakimkolwiek płynem, a zawsze wskaże 2 kreski, które oznaczają ciążę. Z tą różnicą, że Ty będziesz zdawała sobie sprawę z tego kłamstwa, ale bliski mężczyzna już nie. Będzie przekonany, że za kilka miesięcy zostanie ojcem.

Ten bezmyślny proceder trwa w najlepsze. Ciekawi nas tylko, co dzieje się ze związkami, kiedy prawda wychodzi na jaw...

Zobaczcie dziwne oferty, które można znaleźć w sieci >>

W ofertach czytamy m.in.:

„Chcesz zatrzymać przy sobie faceta? Oferuję pozytywny test ciążowy, dzięki któremu on nie będzie miał już wątpliwości, że powinien z Tobą zostać”

Zrób dowcip swojemu mężczyźnie! Kup test z dwiema kreskami i sprawdź jego reakcję. Podłóż go w łazience albo w sypialni i czekaj, co on na to...”

„Niezawodny sposób na sprawdzenie, czy facet traktuje Cię poważnie. Wystarczy pokazać mu pozytywny test, a dowiesz się, czy zawsze będziesz mogła na niego liczyć!”

Motywacje kupujących testy są więc jasne. Dla jednych to sposób, by sprawdzić, w jaki sposób ukochany mężczyzna zareaguje na wieść o potomstwie, a dla innych – przepis na to, by zatrzymać przy sobie mężczyznę, który zaczyna się od nas oddalać. Jeśli jednak brzydzisz się testem wykonanym przez obcą kobietę, w ofercie jest także inne rozwiązanie...

pozytywny test ciążowy
pozytywny test ciążowy
pozytywny test ciążowy

Polecane wideo

Komentarze (46)
Ocena: 4.98 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2022 16:44
Chcę kupić za pobraniem na cito
odpowiedz
mskmbmsk ci dojmmbm mdl (Ocena: 4) 19.12.2020 13:06
mckjfcdknd ccfnf gjdkkd ci nvdkcmckndkbkckndkvmd ikv dd cn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2014 16:43
Oferuję POZYTYWNY TEST CIĄŻOWY zrobiony zaraz przed wysyłką przez kobietę ciężarną. Mocna 2 kreska- 100% ciąża! Wraz z oryginalnym opakowaniem Test paskowy Sprawdź reakcję swojego mężczyzny na wiadomość o ciąży! POLECAM! Kontakt: [email protected]
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2014 15:51
Pozytywny test ciążowy paskowy lub mocz w sterylnym pojemniku z apteki i gratis test do samodzielnego zrobienia. Cena za pozytywny test, zrobiony zaraz przed wysyłką 15 zł. Wysyłka: List zwykły 2 zł List polecony 4, 50 zł List polecony priorytet 5, 50 zł Cena za mocz + test ciążowy gratis: 60 zł. Test do samodzielnego zrobienia u siebie w domu. W cenie jest juz wysyłka przesyłką poleconą priorytetową. Najtaniej. Polecam!!! Kontakt : [email protected]
odpowiedz
blackagula (Ocena: 5) 15.01.2014 14:43
Jeśli chciałaś sprawdzić jak postąpi Twój partner, gdy dowie się o ciąży? A może chciałaś mu zrobić żart czy zemścić się na nim lub po prostu „utrzeć” mu nosa? Zakupiłaś w tym celu "pozytywny test ciążowy" w Internecie, chciałabyś o tym opowiedzieć napisz [email protected]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie