Szkoła dla przyszłych ojców

Uczy, jak być tatusiem. Zajęcia z przewijania, wspierania partnerek i bezpiecznego transportowania dzieci.
Szkoła dla przyszłych ojców
31.10.2008

Na pomysł zajęć dla tatusiów wpadła psycholog i socjolog, Izabela Operlein. Szkolenie kosztuje 500 złotych. Według niej, panowie zazwyczaj nie mają pojęcia, czego od nich oczekuje partnerka w trakcie ciąży albo po porodzie. Zajęcia nie tylko mają uczyć pewnych czynności, ale także pomagać w komunikacji.

Szkolenie obejmuje takie podstawowe zadania jak przewijanie dzieci. Panowie są też uczeni, jak bezpiecznie przewozić maleństwo. Oprócz praktyki kurs ma też elementy teoretyczne, na których mężczyźni poznają oczekiwania partnerek. W ramach szkolenia odbywają się także wspólne rozmowy z seksuologiem.

Takie zajęcia pomagają zaangażować mężczyzn w opiekę nad dzieckiem. Pozbywają się oni obaw, że coś robią źle, zyskują poczucie pewności.

Przyszłym rodzicom polecamy już dziś zastanowić się nad imieniem dla pociechy. Przeczytaj, jakimi zasadami się kierować.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2009 20:24
Świetna fotka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2008 11:33
Kazdy przyszly tatus sam sie nauczy co nalezy robic... Stopniowo,pomalutku... w koncu po to jest tych 9 m-cy... Moj mężuś zaczal od calowania i przytulania sie do brzuszka... A jak juz sie dzidzia urodzi to razem bedziemy sie uczyc:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2008 11:15
Moim zdaniem niepotrzebne!jezeli juz mezczyzna zostanie tatusiem to sam sie wszystkiego nauczy,oczywiscie jezeli bedzie chcial!Lepiej te pieniadze wydac na rzeczy potrzebne dla maluszka!A jest tego mnostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2008 18:41
napewno zapnie sie w tych spodniach :D :D :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2008 17:20
hahaha!!! , odebrałem jednego z naszych bliźniaków w toalecie szpitalnej , wcześniej byłem przy narodzinach mojej córki .z córką byłem na urlopie wychowawczym . zostałem zwolniony z pracy z tego powodu... a w trakcie były bliźniaki....hahaha ...było różnie ...... zarzuciłem pośrednio "prezesowi" poprzez swoje impulsywne działanie zawyżanie stawek na obsługę nieruchomości.... Pani mama znalazła nowego partnera ... bezpiecznego z kasą i domem..... ML.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie