Ile urodzisz dzieci? Liczba potomstwa zapisana jest w rysach twarzy!

Na które części twarzy należy patrzeć, aby wyczytać, ile dzieci pojawi się się świecie?
Ile urodzisz dzieci? Liczba potomstwa zapisana jest w rysach twarzy!
29.10.2011

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, ile chciałabyś mieć dzieci – przyjrzyj się uważnie swojej twarzy. Brytyjscy naukowcy sądzą bowiem, że im bardziej kobieta ma delikatne rysy, tym większe są jej szanse na liczne potomstwo.

- Mężczyźni, którzy pragną zostać ojcami, powinni wybierać sobie za partnerki kobiety o malutkich nosach, dużych oczach lub pełnych ustach. Takie panie mogą urodzić przynajmniej czwórkę dzieci – informuje „The Daily Mail”. Dziennik dodaje również: – Z kolei ci panowie, którzy marzą tylko o jednym potomku, muszą wybierać partnerki bez tych atrybutów kobiecości.

Naukowcy z St. Andrews University tłumaczą swoją tezę faktem, że za kobiece rysy twarzy odpowiada estrogen, uznawany również za hormon macierzyństwa. – Najpierw zapytaliśmy 25 młodych kobiet, ile chciałyby mieć dzieci i w jakim wieku je urodzić, a następnie zmierzyliśmy poziom estrogenu w ich krwi. Okazało się, że im więcej hormonu, tym większa potrzeba posiadania potomstwa – mówią specjaliści. – Drugi eksperyment polegał na tym, że zrobiliśmy zdjęcia innej grupie kobiet i również zapytaliśmy je o liczbę dzieci, które chciałyby urodzić. Na podstawie ich odpowiedzi i wyglądu stwierdziliśmy, że im bardziej kobiece rysy posiadały, tym bardziej pragnęły dziecka.

Swoje badania naukowcy poparli przykładem… Angeliny Jolie: – Aktorka ma malutki nos, pełne usta i trójkę własnych dzieci. To mówi samo za siebie!

Co o tym myślicie? Też uważacie, że badania były robione zdecydowanie na zbyt małą skalę, aby wyciągać tak radykalne wnioski?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Poród przedwczesny: Przyczyny & konsekwencje (WAŻNE RADY DLA MAM)

Życie dziecka urodzonego za wcześnie może być zagrożone. Jaki są przyczyny i konsekwencje porodu przedwczesnego?

W jakiej pozycji warto rodzić? (Klęczeć, siedzieć, kucać? Możliwości jest wiele!)

Podczas porodu nie musisz biernie leżeć na plecach. Poznaj pozycje, które złagodzą ból i przyspieszą akcję porodową.

 

Polecane wideo

Komentarze (81)
Ocena: 5 / 5
Fhfjrytuur (Ocena: 5) 15.12.2018 19:37
Nooooool nie prawdam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 13:51
A kobiety które urodziły drużynę piłkarską (chodzi mi o 12ścioro dzieci bo znam taki przypadek) musiały mieć nos jak ziarnko grochu, usta jak pepy u kobyły, a oczy jak pięć złotych???? co to za głupota!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2012 13:48
DNOOOOOO!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 12:27
ale bzdury a angelina jest wysuszona kostuchą ktora nie ma kobiecych kształtow nigdzie ma kase zeby dzieci posiadac i sie nie zabzpiecza co za pie...ly tutaj pisza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 16:50
Angelina Jolie nie ma małego nosa .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie