Chcesz chłopca, a może dziewczynkę? 5 PORAD, JAK TO ZROBIĆ! (Z przymrużeniem oka)

Sprawdź, co pomoże Ci urodzić córkę, a co – syna.
Chcesz chłopca, a może dziewczynkę? 5 PORAD, JAK TO ZROBIĆ!  (Z przymrużeniem oka)
05.10.2011

Większość par, które starają się o dziecko, ma sprecyzowane preferencje co do jego płci. Jedni chcieliby, aby rodziły im się same córeczki, drudzy wolą synów, a trzeci marzą o potomstwie mieszanym. Rezultaty tych starań bywają jednak różne, dlatego prezentujemy kilka metod, które choć odrobinę przybliżą przyszłych rodziców do „trafienia” w wymarzoną płeć malucha. Poradnik traktujcie oczywiście z przymrużeniem oka, choć… niektórzy potwierdzają skuteczność poniższych sposobów.

Udanych starań!

Chiński wykres płci

fot. hubpages.com

Chiński Wykres Płci

Twórcy tej metody przekonują, że ma ona 99 proc. skuteczności, jednak lekarze i naukowcy są do niej nastawieni bardzo sceptycznie. Mimo to Chiński Wykres Płci ma na świecie naprawdę wielu zwolenników. Wierzą oni m.in., że Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda łączą się z duchem przyszłych rodziców, dzięki czemu w określonych dniach mogą począć dziecko danej płci.

chłopiec czy dziewczynka

Metoda doktora Jonasa

Dr Eugen Jonas stwierdził, że niezależnie od cyklu miesiączkowego dni płodne następują wówczas, gdy Księżyc znajduje się w fazie, w jakiej był w momencie narodzin danej kobiety. Cykl ten jest niezmienny przez całe życie (np. Lew jest znakiem męskim, Panna – żeńskim itp.). W trakcie swojej wędrówki przez zodiak Księżyc mniej więcej co dwa i pół dnia przechodzi ze znaku męskiego do żeńskiego i na odwrót. Zdaniem Jonasa pozycja Księżyca w znaku męskim lub żeńskim w momencie poczęcia decyduje o przyszłej płci dziecka. Co ciekawe, dokładność tej metody to podobno aż 98 proc.!

chłopiec czy dziewczynka

Metoda O+12

Kynzi, pewna kobieta z Australii, odkryła metodę O+12 po wielu latach bezskutecznych starań o córeczkę (dorobiła się aż 6 synów!). Pewnego dnia postawiła wszystko na jedną kartę i postanowiła zajść w ciążę zaraz po owulacji. Spróbowała 12 godzin po jej zakończeniu, a dziewięć miesięcy później urodziła córkę! Metoda sprawdza się podobno aż w 80 proc.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Doula - profesjonalna opiekunka dla rodzącej: Trzyma za rękę, doradza, uspokaja

Ona wie, co czujesz podczas akcji porodowej, skupia na Tobie całą swoją uwagę i wspiera lepiej niż mężczyzna.

Dlaczego nie możesz zajść w ciążę? (Winna może być TARCZYCA)

Zaburzenia czynności tarczycy mogą dotyczyć nawet 20% Polek. Niewykluczone, że to dlatego nie możesz zajść w upragnioną ciążę!

chłopiec czy dziewczynka

Zalecenia dr Landrum Shettlesa

Parom starającym się o synka lekarz zaleca uprawianie stosunku płciowego w terminie jak najbliższym owulacji, z kolei tym pragnącym córki – na około 3-4 dni przed owulacją. Shettles argumentuje skuteczność swojej metody faktem, że gameta ojca z chromosomem X (dziewczynka) jest większa i wolniejsza, podczas gdy gameta z chromosomem Y (chłopiec) jest mniejsza i szybsza, jednak ma krótszą żywotność. Badacze odkryli, że skuteczność tej metody dla chłopców wynosi 60 proc., a dla dziewczynek 65 proc.

chłopiec czy dziewczynka

Płodna dieta

Metoda ta cieszy się szczególną aprobatą lekarzy i naukowców. Twierdzą oni bowiem, że dieta ma ogromny wpływ na pH układu rozrodczego kobiety. Jeśli zatem staracie się o córeczkę, przede wszystkim jedzcie oboje sałatę, ryby i pijcie mleko; jeśli natomiast chcecie mieć synka stosujcie dietę wysokobiałkową (mięso, jajka). Skuteczność tego sposobu wynosi podobno aż 80 proc.!

Polecane wideo

Komentarze (39)
Ocena: 4.9 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2015 09:04
Dziewczynka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2015 21:16
Mam3 synow i corke chce corke
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.07.2015 00:31
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tą tablicą kompletnie nie wiem o co chodzi mam dwie wspaniałe córki ale mąż nie ukrywa że chciałby mieć teraz chłopca
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 12.11.2013 08:55
Napisz komentarz...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2012 14:16
chcę dziewczynkę bo mam dwóch chłopaków
odpowiedz

Polecane dla Ciebie