Słodkie zdjęcia z badań USG: Urocze gesty, nietypowe symbole, a nawet objawienia!

Zdarza się, że zdjęcia płodu wyglądają bardzo zabawnie! Maluszki mają do przekazania swoim rodzicom rozmaite rzeczy!
Słodkie zdjęcia z badań USG: Urocze gesty, nietypowe symbole, a nawet objawienia!
29.06.2011

Dla każdej kobiety w ciąży pierwsze badanie USG jest z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Nie tylko słyszy wówczas bicie serca swojego dziecka, ale również może zobaczyć, jak rozwija się jej maleństwo.

Czasami zdarza się tak, że zdjęcia płodu wyglądają bardzo zabawnie. Dlaczego? Otóż maluchy podczas badania wykonują śmieszne gesty lub układają się w takie pozycje, które kształtem przypominają np. twarz znanych osób. Efekt bywa naprawdę komiczny!

Oto kilka nietypowych zdjęć USG. Które z nich podoba Wam się najbardziej?

zdjęcie usg

Jeff i Susan Snow są muzykami rockowymi, więc nie byli nawet zaskoczeni, gdy ich pociecha na zdjęciu USG pokazała różki (\.../). Oboje nie mają wątpliwości, że ich dziecko w przyszłości pójdzie w ich ślady.

zdjęcie usg

29-letnia Donna Sayer z Wielkiej Brytanii po pierwszym badaniu USG była bardzo zaniepokojona stanem swojego dzidziusia. – Główka nie wyglądała na zdjęciu tak, jak powinna. Była zbyt mała i nieco wydłużona – wspomina kobieta. – Przez kilka tygodni martwiliśmy się z moim chłopakiem, Simonem, że dziecko nie urodzi się zdrowe.

Kolejna wizyta u lekarza na szczęście rozwiała wszystkie obawy. Zdjęcie USG pokazało, że dziecko nie tylko rozwija się prawidłowo, ale także chce przekazać swojej mamie odrobinę wsparcia i otuchy. – Moje maleństwo uniosło kciuk do góry, tak jakby chciało mi powiedzieć: „Nie martw się, mamusiu. Wszystko będzie dobrze” – śmieje się Donna i dodaje: - Zdjęcie pokazałam przyjaciołom i rodzinie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że moje dziecko na pewno będzie bardzo zdolne.

zdjęcie usg

Ciąża Laury Turner z Wielkiej Brytanii nie należała do najłatwiejszych. Kiedy więc na zdjęciu USG swojego malucha dostrzegła zarys postaci Chrystusa – wiedziała, że Ten czuwa nad dzieckiem i ciąża zakończy się pomyślnym finałem.

zdjęcie usg

W 2009 Dawn Kelley i Wiliam Hickman po badaniu USG przecierali oczy ze zdumienia. Ich maluch na zdjęciu prezentował się jak kopia Michaela Jacksona! Na szczęście po narodzinach okazało się, że dziecko ma wizualnie niewiele wspólnego z królem popu.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ibuprofen, paracetamol, lekarstwa na ból gardła - połowa rodziców faszeruje medykamentami swoje dzieci bez potrzeby!

Idą na łatwiznę.

Nauczyciele więcej uwagi poświęcają dzieciom z bogatszych rodzin (To prawda?)

Życiowy start dziecka determinowany jest przez przynależność klasową oraz status majątkowy jego rodziców.

 

Polecane wideo

Komentarze (47)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 20:35
Każdy płód wygląda paskudnie ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2011 20:56
Świetny artykuł ;D. Ja byłam dwa tygodnie temu na USG 4D w Krakowie i autentycznie się wzruszyłam ;D. Ala – bo tak będzie miała na imię – wygląda cudnie. Urodę odziedziczyła po mamie. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2011 13:56
to jest ciekawe sami zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 10:32
Było....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 00:03
Faaajne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie