Seks z przełożonym - przepis na szybki awans

Dzisiejsza ścieżka kariery nie prowadzi przez edukację, umiejętności czy doświadczenie, ale przez łóżko szefa.
Seks z przełożonym - przepis na szybki awans
20.10.2010

Prawie 20 procent Amerykanów twierdzi, że najlepszą metodą na zdobycie awansu w pracy jest romans z szefem. Natomiast, jak informuje nypost.com aż 7 procent ankietowanych przyznało się do uprawiania seksu z przełożonym, aby dostać lepszą posadę w firmie.

Sondaż przeprowadzony przez Adecco Group pokazał, iż dla 40 procent mieszkańcow Ameryki idealnym pracodawcą byłaby Oprah Winfrey. Na kolejnym miejscu (z wynikiem 35 procent) uplasował się Barack Obama, a pierwszą trójkę zamyka Donald Trump z 28 porcentowym poparciem.

Szefem, którego najmniej chcieliby widzieć pracownicy za biurkiem jest o dziwo właściciel Facebooka - Mark Zuckerberg. Może po tym, jak obejrzeli "The social network"?

Ponadto wyniki badań pokazały, że relacje pracodawca–pracownik ostatnimi czasy bardzo się rozluźniły. Wszystko właśnie dzięki portalom społecznościowy. Jeden na sześciu podwładnych przyznaje, że kontaktuje się ze swoim szefem poprzez Facebook.

W osobnym artykule radzimy, jak walczyć o awans w pracy jedynie dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Wasze listy: „Pracodawca mnie wykorzystuje!”

Każda z nas chciałaby pracować w idealnych warunkach. Niestety, bardzo często miejsce pracy staje się areną popisów szefa - sadysty.

Uwaga, za to możesz wylecieć z pracy!

Oto rzeczy, które każda z nas robi w pracy, a za które może szybko pożegnać się z ciepłą posadką.

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
?> (Ocena: 5) 28.03.2013 15:45
Nie wiem jaką trzeba być dziwką żeby dać dupy swojemu szefowi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2010 19:05
jedna z moich byłych managerek tak własnie stała się managerem, poprzez łóżko, zarozumiały typ
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 15:56
a ja z z jednej strony mysle ze to nie etyczne tak postepowac , ale jak popatrze na to z biologicznego punktu widzenia to rozumie te sytuacje ktora tak naprawde jest kreowana przez nature a my jestesmy w niej prawie jak marionetki... Niestety albo stety natura preferuje jednostki sprytne elastyczne a nawet agresywne . Dobre geny to geny ludzi sukcesu ktorzy panuja nad innymi i kreuja natyle na ile moga ten swiat . My sami jestesmy dziecmi takich ludzi , ktorych specyficzne cechy doprowadzily do sukcesu w walce o przekazanie genopw do nastepnych pokolen. Szef jako samiec dominant dazy do przekazania swych genow najwiekszej liczbie partnerek ( oczywiscie ten cel nie jest swiadomy swiadoma dla szefa jest przyjemnosc do ktorej dazy . Dla kobiety ktora mu sie podda jest to ochrona i zabezpieczenie , te ktore nie chca straca ew okazje, zyskaja na dobrej ocenie , ale piekne idee dla matki natury nie sa wiele warte ... idealisci cierpia biede i niedostatek i rzadza nimi egoisci . Takie prawo natury , a my wnim nadal po uszy...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 14:38
przespać się z kim za awans to tak jakby seks za pieniądze. nie ważne czy płaci seksowny prezes czy prosty człowiek. to jest dziwkarstwo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 12:03
He he no i jest w tym prawda! Mój szef ma żonę co prawda, ale nie przeszkadzało mu to w ciągłym podrywaniu mnie. Na początku udawałam obojętną, żeby jeszcze bardziej wzbudzić jego pożądanie, ale potem oddałam mu się i nie żałuję. Od razu awansowałam, dostałam mega podwyżkę, samochód służbowy do tego ciągłe drogie prezenty - żyć nie umierać. Jeżeli można skorzystać, a szef nie jest jakimś obleśnym pasztetem, to dlaczego by nie pójść z nim do łóżka? Na "nie" pieją tylko te, które nie grzeszą zbytnio urodą i są zazdrosne, że ich znacznie ładniejsze koleżanki z pracy mają ogromne powodzenie ;-)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie