Bilety kolejowe znów podrożeją! Sprawdź, o ile!

Jesteś studentką? Ten temat na pewno cię zainteresuje!Sprawdź, o ile więcej będzie trzeba zapłacić za przejazd koleją!
Bilety kolejowe znów podrożeją! Sprawdź, o ile!
02.10.2010

Jak donosi portal Money.pl – Od początku października średnio o 2,5 procent  podrożeją bilety na międzywojewódzkie pociągi Przewozów Regionalnych InterRegio.

Najbardziej ucierpią na tym studenci, którzy już od października wracają na uczelnie. Jednak, jak dodaje sam przewoźnik, są też i dobre wiadomości. Otóż połączenia na trasach regionalych będą tańsze, a ceny biletów jednorazowych, okresowych i ofert promocyjnych nie zmienią się. Kolejną atrakcją mają być także minibarki z jedzeniem i piciem.

Do pociągu InterRegio Mazowsze, kursującego  między Poznaniem w Warszawą, dołączono wagon barowy oferując zestawy śniadaniowe i obiadowe – zauważa portral.

Takie same "warsy" mają być dodane do innych połączeń dalekobieżnych.

Rzeczniczka InterRegio zapytana o powód podwyżek, tłumaczy je jako konsekwencję rosnących ciągle kosztów utrzymania taboru.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Sklepy, w których zrobisz najtaniej zakupy! PORÓWNAJ CENY!

Zgadnij, która sieć wygrała!

W tym roku wszystko podrożeje!

Kryzys na dobre zagości w naszych portfelach. W górę pójdą ceny słodyczy, papierosów i biletów…

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 23:06
mam to w dupie, jestem na ostatnim roku studiow, ale mam fajny samochod, a na benzyne tez mnie stac, jak pomysle sobie, ze niektorzy musza tłuc sie w tych smierdzacych pociagach czy komunikacji miejskiej...wspolczuje im...ale ja tez mam ciezko - ze znalezieniem miejsca parkingowego pod uczelnia :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 15:09
zniżki dla studentów mają być od stycznia dopiero, a to ze bilety przez ten czas znowu zdrożeją i te zniżki za rok nic nie dadzą, tylko ceny będą porównywalne to było pewne, 1 krok do podwyżek biletów zaczęty ;/ zasrane koleje ;/ nie dość że opóźnień w 3 i trochę to te ceny jeszcze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 13:50
dopiero co miały być znizki, papilot wez ty sie zdecyduj :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 12:07
przecież od stycznia dla studentów miało być 51% zniżki a tu co? odwidziało im się?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 00:27
A CZY TE OBIADKI BĘDĄ ZA DARMO??? BO JAK TAK TO RZECZYWIŚCIE JEST TO DOBRA WIADOMOŚĆ BUEHEHEHEHEHEHE!!! CENY ZAGRANICZNE, ZAROBKI POLSKIE. SPADAJMY STĄD MŁODZI LUDZIE BO TUTAJ NASZ WYKOŃCZĄ. TO KRAJ DLA ZŁODZIEI, PED*ŁÓW, BANANÓW I "CÓRECZEK PANÓW DYREKTORÓW"!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo