Problemy z miesiączką

Drogie Papilotki. Nigdy nie myślałam, ze będę pisać do Was z prośba o pomoc, ale uważam, ze skoro ...
Problemy z miesiączką
14.09.2010

Drogie Papilotki.

Nigdy nie myslałam, ze będę pisać do Was z prośbą o pomoc, ale uważam, ze skoro pomogłyście tylu dziewczynom,pomożecie i mi. Mój problem to mój okres.  Zawsze byl  w miare regularny, w ubiegłym miesiacu spóźnił się o około tydzień... w tym miesiacu dostałam go tydzien przed czasem, o ile można powiedzieć, ze dostałam.

Dlaczego? Ponieważ krwawienie bylo nieobfite wrecz przeciwnie i trwało w sumie jakies dwa  dni. O czym może to świadczyć ? Prosze o Waszą pomoc, bo zupełnie nie wiem co o tym sądzić.

Komentarze (92)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 11:40
Konieczna jest wizyta u ginekologa....ja mam lat 19 i miesiaczke nie raz mam co 4 miesiace......nastepnie sie reguluje i znow wraca ten sam schemat......takie rzeczy sa spowodowane zwykle jakimis chorobami....albo zwyklym brakiem witamin...odchudzaniem...lub anemią. Miesiaczka u nastolatki nie ejst problemem jesli nie ejst regularna....(nie zawsze).....ponoc po ciązy sie reguluje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2011 13:26
nike kids shoes,nike shoe outlet,cheapest nike shoes,nike shoes online,nike free,nike shoes for kids
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2011 19:58
ja mam podobnie z tym,że ja cierpię na chorobę tarczycy. Miałam również wycinanego guza tarczycy przed rokiem. Wiem,że osoby chorujące na różne schorzenia tarczycy mają problemy z miesiączkowaniem. Jeśli będzie Ci się to utrzymywało, zalecam wizytę u endokrynologa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 16:13
nike shoes outlet,discount sunglasses online,cheap nike shoes online store
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2010 13:49
Puma shoes online buy (Retail and Wholesale New Puma Shoes Online.) Top NFL Player Jerseys nfl jerseys wholesale Men's sunglasses and polarized sunglasses oakley sunglasses. Puma shoes online buy, nfl jerseys wholesale, oakley sunglasses, Gucci Shoes Manufacturer, Juicy Lady Handbag Sale
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo