SONDA: Który z kandydatów ma najładniejszy uśmiech?

Bierzemy pod lupę uśmiechy panów startujących w wyborach…
SONDA: Który z kandydatów ma najładniejszy uśmiech?
20.05.2010
>

Kampania prezydencka nabiera rumieńców. Pojawiają się pierwsze plakaty i hasła wyborcze. Wyjazdy, zjazdy, spotkania, zebrania. Kursy od miasta do miasta, od wsi do wsi. Tylko czekać, gdy polityków zaczniemy rozpoznawać między podwawelską, ketchupem i kurczakiem. W lodówce.    Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, a wyborczej presji ulega elektorat na wszystkich szerokościach geograficznych. W USA zdarzało się na przykład, że prezydentem zostawał kandydat, który w bezpośredniej konfrontacji był... wyższy. Wyborcy, czasami mimowolnie, zwracają uwagę na mnóstwo szczegółów. Może mniej na ubranie, bo to już standardowo jest podobne – niebieska koszula budząca zaufanie i czerwony krawat będący atrybutem zwycięzców. Są jednak takie aspekty, które sprawiają, że kandydat zyskuje w oczach wyborcy, chociaż obywatel nie ma pojęcia, co gość sobą reprezentuje i jaki ma program.

Uśmiech. Po prostu. Nie jest to nic odkrywczego, bo w końcu każdy z nas łagodniejszym okiem spogląda na osoby, które się uśmiechają. W rankingu przygotowanym przez tvn24.pl na czele znalazł się... Bogusław Ziętek. Srebrny medal trafił do Bronisława Komorowskiego, a pierwszą trójkę zamyka... Andrzej Lepper, który według specjalistów, ma najlepiej zrobiony uśmiech. I słowo „zrobiony” nie jest przypadkowe. Stomatolodzy zgodnie przyznają, że bez problemu można „podrasować” uśmiech polityka poprzez odpowiednie zabiegi (np. czyszczenie i wybielanie). Tuż za podium znalazł się kandydat SLD Grzegorz Napieralski. Hmm... chyba dobrze, że wyborów nie wygrywa się tylko i wyłącznie samym uśmiechem, bo wtedy polska scena polityczna wyglądałaby dość oryginalnie…  

Źródło: Hanter.pl  

Zobacz także:

Kandydatki na Pierwsze Damy – wybierz najlepszą! 

Żona prezydenta powinna odznaczać się całą masą klasy, szyku i taktu. Której z kandydatek na Pierwszą Damę nie brakuje tych cech?

Pierwsze zdjęcia z prezydenckiej krypty na Wawelu

To właśnie w tym sarkofagu, ustrojonym kwiatami, nasza prezydencka para spoczęła na wieki.

 

Polecane wideo

Komentarze (49)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2010 22:45
Oczywiście, że Jaruś! Zakochać się można. ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2010 16:26
jaki żal haha żaden !! Wszyscy mają krzywe ryje haha i są po jednych pieniądzach złodzieje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 23:08
mmm, Jaruś...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 23:05
Pier*dolone dzieci neo, to jest portal dla dorosłych, jak sie coś nie podoba to wypier*dalać...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2010 22:34
hahahahhaa żaden!:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie