Relaks w SPA, weekend we dwoje, ucieczka na kilka dni za miasto… tak zadbasz o dobrostan

Wszystko to w Polskim Centrum Biowitalności
Relaks w SPA, weekend we dwoje, ucieczka na kilka dni za miasto… tak zadbasz o dobrostan
Fot.materiałpartnera
29.05.2024

Jeśli marzysz o zwolnieniu tempa, błogim odpoczynku wśród przyrody, odstresowujących rytuałach SPA, wybierz się do Manor House SPA - Najlepszego Hotelu SPA w Centrum Polski w 2024 i Best SPA Hotel 2023 (wg Perfect SPA Awards). Tutaj w miłej atmosferze i otoczeniu dobrych sił natury, zadbasz o siebie na każdym poziomie.

To hotel bez dzieci (dla dorosłych i młodzieży pow. 12 r.ż.), przyjazny weganom i alergikom, który otacza przepiękny, zabytkowy park, rozciągający się na 10 hektarów. Starodrzew, rozłożyste paprocie, dywany stokrotek, śpiew ptaków, przypałacowe stawy, romantyczne zakątki, wyspa miłości, tajemnicze ścieżki - w tym miejscu można się zakochać!

Fot.materiałpartnera

Do tego Ogród Medytacji z Magicznym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen - repliką sławnego ogrodu przy świątyni w Ryoan-ji koło Kioto, energetyczną spiralą i labiryntem wzorowanym na kultowym labiryncie w katedrze w Chartres. Dzięki tym miejscom mocy mazowiecki kompleks zyskał miano Polskiego Centrum Biowitalności. Samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły witalne organizmu, podnosi poziom pozytywnej energii i poprawia nastrój. Z kolei w Witalnej Wiosce SPA można zakosztować słowiańskich rytuałów zdrowia i poprawić odporność organizmu w dzięki seansom w Chacie Solnej. 

Fot.materiałpartnera

Podróż do krainy przyjemności

Prawdziwym skarbem hotelu Manor House jest Biowitalne SPA z bezchlorowym basenem, kąpielami w ożywionej wodzie, w tym w japoński stylu w głębokich wannach ofuro, kompleksem Łaźni Rzymskim słynącym z seansów saunowych w płótnach i koncertach na gongi tybetańskie. W Gabinetach Bioodnowy można oddać się  relaksującym zabiegom SPA, masażom, energetycznym terapiom, a autorski program odmładzający Alchemia Zdrowia® pobudza naturalną zdolność organizmu do regeneracji i usprawnia przepływ energii w ciele.

Fot.materiałpartnera

Dopełnieniem jest znakomita kuchnia w hotelowej restauracji, w której serwuje się tradycyjne polskie smaki, bardzo ciekawą kartę wegańską i Dietę Życia łączącą zdrowe style odżywiania, w tym sekret długowieczności i zdrowia mnichów tybetańskich (niełączenie węglowodanów z białkami).

I co najlepsze - ta enklawa spokoju i dobrego nastroju jest w zasięgu ręki, bo niespełna 2 godziny jazdy samochodem ze stolicy, niedaleko trasy Warszawa-Kraków. Po krótkiej podróży można przenieść się do krainy przyjemności.

Więcej na temat Wakacji SPA tutaj

 

Artykuł sponsorowany

 

Fot.materiałpartnera

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.05.2024 22:54
Przy okresie polecam używać chłonne tampony z gąbeczki Beppy! Umożliwiają także uprawianie seksu!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie