Jesienny City Break z Miejską Kartą Podarunkową

Sposobów na wykorzystanie Miejskiej Karty Podarunkowej jest tak wiele, jak opcji, które znajdują się w jej ofercie!
Jesienny City Break z Miejską Kartą Podarunkową
Fot.superprezenty.pl
31.10.2023

Lato zdecydowanie się już skończyło, nie oznacza to jednak, że trzeba porzucić wszelkie pomysły na wyjazdy i czekać na kolejne wakacje, wciąż przecież są jeszcze weekendy, które można wykorzystać na popularny City Break. Duże miasta mają sporo do zaoferowania swoim odkrywcom i niekoniecznie musi być to klasyczne odhaczanie z listy zabytków.

Fot.superprezenty.pl

Jak zatem stworzyć zestawienie idealne, takie w którym każdy znajdzie coś dla siebie? Super Prezenty mają na to świetny sposób, bowiem w ich ofercie znaleźć można Miejskie Karty Podarunkowe dedykowane aż ośmiu największym miastom w Polsce. Każde z miast ma swoją własną kartę, za pomocą której zrealizować można płatności za wiele, nawet najbardziej zwariowanych pomysłów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Na posiadacza karty czekają między innymi wstępy do teatrów, Escape Roomy, restauracje, SPA, a nawet loty widokowe samolotem nad miastem, rejsy łodzią po rzece, czy Intro nurkowe w najgłębszym basenie w Europie.

Fot.superprezenty.pl

Minimalna wartość karty to 45 zł, a maksymalna, to 10 000 zł. Płatności można dokonywać wielokrotnie w zależności od salda karty, a jej ważność, to 12 miesięcy od daty zakupu. Karty dostępne są za pośrednictwem strony www.superprezenty.pl, a także w sklepach i punktach własnych. Jest to doskonała opcja na aktywne zwiedzanie miasta i jego okolic zarówno w pojedynkę, z ukochaną osobą, ze znajomymi, czy z rodziną. Sposobów na wykorzystanie Miejskiej Karty Podarunkowej jest tak wiele, jak opcji, które znajdują się w jej ofercie.

Fot.superprezenty.pl

Szczegółowa lista partnerów karty dostępna jest w opisie każdej z kart.

 

Artykuł sponsorowany

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2023 12:49
Co to jest city brejk?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2023 16:34
Djdhdebjddrrh4j i j i tak j4j
odpowiedz

Polecane dla Ciebie