Co fajnego kupić dziecku?

Jak znaleźć upominek, którym maluch będzie się bawił długi czas? Należy wybrać zabawkę dopasowaną do wieku i jego zainteresowań.
Co fajnego kupić dziecku?
Fot.unsplash.com
07.09.2023

Jeśli zastanawiasz się co fajnego kupić dziecku to muszę przyznać, że możesz mieć mały dylemat, ze względu na duży wybór zabawek. W naszym domu stawiamy nie tylko na zabawę, ale także na kreatywność. Z twojej listy wykreśl zabawki hamujące rozwój intelektualny.

Co fajnego kupić dziecku?

Prezenty dla dzieci nierzadko stanowią wyzwanie nie tyle dla rodziców, ile dla członków rodziny. Jak znaleźć upominek, którym maluch będzie się bawił długi czas? Należy wybrać zabawkę dopasowaną do wieku i jego zainteresowań. Wbrew pozorom doskonały prezent nie musi być drogi. Ważne, żeby zapewniał dobrą zabawę.

Kupując dzieciom upominki, trzeba zwracać uwagę na wykonanie z bezpiecznych materiałów. Jeśli chodzi o maluchy to świetnym pomysłem jest wybranie na stronie https://www.mediaexpert.pl/szukaj-bakugan jednej z figurek Spin Master. Do zabawy sprawdzi się drewniana kolejka. Pociąg z wagonikami oraz zwierzątkami z serii Studio Circus rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i koordynację ruchową.  

Gry planszowe i wiele fajnych zabawek

Zabawki produkowane są dla dzieci w różnym wieku, dlatego zakup musi być przemyślany. Warto zwrócić uwagę na układanki dostępne na stronie online https://www.mediaexpert.pl/szukaj-psi-patrol-zabawki, ponieważ jest to świetna zabawa. Nie tylko maluchy, ale i starsze dzieci uwielbiają bohaterów z Psiego Patrolu.  Nieprzemijające są również puzzle. Tego rodzaju zabawka wycisza, relaksuje, ćwiczy pamięć oraz umysł, dając wiele satysfakcji.  

To dobry pomysł na prezent, ale należy wybrać taką ilość elementów, z których dziecko będzie w stanie złożyć obrazek. Sprawdzi się także gra planszowa, ponieważ stanie się rozrywką dla całej rodziny. Oprócz zabawy dostarcza emocji i uczy rywalizacji. Zabawa z dziećmi w domu jest bardzo ważna również dla rodziców, bo buduje dobre relacje. Jest wiele innych fajnych zabawek na rynku, wystarczy tylko wybrać odpowiednią.  

Kreatywne zabawki – Lego Duplo

Zestawów klocków lego jest bardzo dużo w sklepach. Można kupić, np.: traktor z warzywami i owocami; pociąg z cyferkami, dzikie zwierzęta oceanów, przejażdżka autobusem, dom rodzinny na kółkach. Wybór jest na tyle duży, że zawsze dobierze się zestaw, z którego ucieszy się dziecko. Firma Lego oferuje także pudełko z klockami, które zalicza się do kreatywnych zabawek. 

Prym wodzą klocki Lego Harry Potter, które są przeznaczone dla dziecka w wieku 7+. Na stronie online  https://www.mediaexpert.pl/szukaj-harry-potter-zabawki można wybierać zestawy również dla nastolatków. Z Lego ucieszy się każde dziecko, więc prezent będzie jak najbardziej pożądany.

 

Materiał partnera

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 08.09.2023 20:53
Kup tablet lub ajfona jak przystało na bogaczkę.
odpowiedz
Lena (Ocena: 5) 07.09.2023 14:32
Nasza córka była zachwycona z rowerka biegowego toyz. Jak nie było pogody to nawet po mieszkaniu nim jeździła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie