Czy na wsi naprawdę można znaleźć lepszą żonę?

Jeśli szukać miłości i szczęścia, to nie w mieście, tylko na wsi! Zdrowiej, bez stresów i pośpiechu, a przede wszystkim dziewczyny są tutaj lepsze. Taką tezę stawia „Fakt”. Zgadzacie się?
Czy na wsi naprawdę można znaleźć lepszą żonę?
20.03.2010
Jeśli szukać miłości i szczęścia, to nie w mieście, tylko na wsi! Zdrowiej, bez stresów i pośpiechu, a przede wszystkim dziewczyny są tutaj lepsze. Pracowite, skromne, no i ładne! Tak właśnie zrobił Cezary Gryko (46 l.) i 12 lat temu z tłocznego Białegostoku przeniósł się do Korycina (woj. podlaskie).

Od tamtej pory prowadzi tam szczęśliwe życie z żoną, którą na wsi właśnie znalazł. – Kobiet z miasta i ze wsi nie ma co porównywać. Te ze wsi są bardziej zaradne, wiedzą, jak napalić w piecu, jak ciągnik uruchomić i na motorach nawet się znają. Nie panikują, kiedy prądu zabraknie, czy wody. A te z miasta to jakieś takie nieporadne – zdradza nam pan Cezary. – Radzę wszystkim mężczyznom: szukajcie żon na wsi.

Żona pana Cezarego, Danuta (41 l.), w Korycinie prowadzi aptekę. Sama pochodzi ze wsi. Kilka lat mieszkała w mieście, ale wcale za nim nie tęskni. Odetchnęła z ulgą, kiedy przyjechała z mężem do Korycina. Wsi za nic by nie zamieniła.

Bezpiecznie, czysto, świeże powietrze, blisko natury. A i ludzie milsi, szczerzy i otwarci. Jeden drugiemu w potrzebie zawsze pomoże – wylicza jednym tchem. – Tu są o wiele lepsze warunki do zakładania rodziny. I korków nie ma...

Nie ma problemów z domami, bo teraz zaczęto budować tzw. młody Korycin – osiedle domków, specjalnie dla młodych małżeństw. – Za kilka lat będziemy mieć stadion i kompleks sportowy na miarę XXII wieku. Kanalizacja jest jak w mieście, a ulice nawet lepsze, bo bez dziur. Wszędzie jest blisko, nie ma tylu przestępstw, a ludzie się znają, bo w naszej wsi mieszka zaledwie 600 osób – wyjaśnia Mirosław Lech, wójt Korycina.

I również zachęca do szukania żon na wsi. – Tutejsze kobiety wiedzą, jak poprowadzić dom, gospodarstwo i własny biznes. I mają sukcesy!

W tym lepsza jest wieś: • Wieś ma swój klimat: ludzie są tu bardzo otwarci, gościnni, przyjaźni • Na wsi produkuje się zdrową, ekologiczną żywość, bez polepszaczy i sztucznych konserwantów. Nie ma tutaj spalin, można rozkoszować się przyrodą i czystym powietrzem • Można korzystać z unijnych dopłat i innych dotacji na własną działalność • Wszędzie jest blisko: do sklepu, urzędu, szkoły czy przedszkola • Jest bezpiecznie, wszyscy we wsi bowiem się znają • Ziemia to doskonała lokata kapitału

Czy zgadzacie się z tą SZOKUJĄCĄ TEZĄ?  

Na eFakt przeczytaj także news: Zabił siostrzyczkę i z tego drwi!

Zobacz także:

Jak żyją Polki na wsi?

Już na starcie mają gorzej, są zalęknione, bierne wobec przemocy domowej i przepracowane.

Jak znaleźć męża?

W najbliższym sąsiedztwie, a może na drugim końcu świata? Sprawdź, jak i gdzie szukać, żeby znaleźć!

 

Polecane wideo

Komentarze (331)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 11:50
Poszukujemy kobiet, które mieszkają na wsi, są otwarte i szczere nie mają problemu z pracami w gospodarstwie i uważają, że są lepszymi kandydatkami na żonę niż kobiety z miasta. Zgłoś sie do nas i pokaż że masz więcej atutów niż Twoja konkurentka z miasta!! ( w zgłoszeniu podaj swoje imię nazwisko i numer telefonu ) [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 20:40
nigdy wieśniary, znam jedną jest brzydka fałszywa i głupia jak cep
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 20:31
bzdura , ja mam zone z miasta jest bardzo piękna, zaradna, ciepła i troskliwa, umie super gotować a w łózku namiętna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 21:35
A czemuż to takie szokujące? Moim zdaniem rzeczywiście ludzie na wsi są bardziej życzliwi i otwarci... Jeżeli chodzi o kobietę ,która ma gospodarstwo faktycznie będzie dobrą gospodynią domową , ale będzie umiała prowadzić to faktyczne gospodarstwo ;) Ale mimo wszystko nie zgodzę się tym,że kobiety lepiej szukać na wsi ;) W mieście tak samo jak i na wsi znajdą się kobiety inteligentne , piękne, wykształcone czy utalentowane , to na pewno nie zależy od jakiejś zieleni czy od spalin które będą w mieście. Takie przykładowe \"pustaki\" , które ostatnimi czasy są bardzo trendy z pewnością znajdą się w mieście tak samo jak i na wsi ;) Więc żadna bliskość z zielenią tutaj nie pomoże ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2010 16:12
A czemuż to takie szokujące? Moim zdaniem rzeczywiście ludzie na wsi są bardziej życzliwi i otwarci... Jeżeli chodzi o kobietę ,która ma gospodarstwo faktycznie będzie dobrą gospodynią domową , ale będzie umiała prowadzić to faktyczne gospodarstwo ;) Ale mimo wszystko nie zgodzę się tym,że kobiety lepiej szukać na wsi ;) W mieście tak samo jak i na wsi znajdą się kobiety inteligentne , piękne, wykształcone czy utalentowane , to na pewno nie zależy od jakiejś zieleni czy od spalin które będą w mieście. Takie przykładowe "pustaki" , które ostatnimi czasy są bardzo trendy z pewnością znajdą się w mieście tak samo jak i na wsi ;) Więc żadna bliskość z zielenią tutaj nie pomoże ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie