Brak planów na majówkę?

Sprawdź atrakcje w nowej miejscówce na plaży w Międzyzdrojach!
Brak planów na majówkę?
fot. istock.com
28.04.2023

Niezapomniane otwarcie strefy plażowej WAVE BEACH CONCEPT połączone z 1. urodzinami w Wave Międzyzdroje Resort & SPA to cztery dni atrakcji nad brzegiem morza, od wschodu do zachodu słońca. Każdy może wybrać coś dla siebie spośród: treningów sportowych, warsztatów tanecznych, koncertów, plenerowego kina letniego czy imprez o zachodzie słońca. Na odwiedzających czekać też będzie niespodzianka – występ kubańskiego zespołu TRIPULACION CUBANA.

Długi weekend za pasem, a wasze majówkowe plany nadal pozostają niesprecyzowane?

Jak wybrać miejsce, w którym znajdziesz coś ciekawego zarówno dla rodziny, jak i ekipy znajomych? Już 29 kwietnia startuje WAVE BEACH CONCEPT – plaża inna niż wszystkie, gdzie poza strefą barowo-restauracyjną, znajdą się designerskie przestrzenie do relaksu oraz dobrej zabawy dla małych i dużych. To tam zlokalizowane będą wszystkie majówkowe atrakcje.

Kalendarz wydarzeń obfituje

w propozycje niemal od świtu do nocy. Cykl wydarzeń rozpoczyna się codziennie już od godziny 8:00, kiedy to dorośli mogą wziąć udział w porannych ćwiczeniach jogi i treningu ruchowym na plaży. Południe to czas na przedwieczorną rozgrzewkę, podczas warsztatów tanecznych. Odprężenia dodadzą specjalne atrakcje muzyczne – od karaibskich dźwięków na żywo, po bardziej klubowe klimaty przy zachodzie słońca w stylu – Sunset Beach Party.

Niedzielny wieczór (30.04), uatrakcyjni dodatkowo występ najpopularniejszej kubańskiej orkiestry w Polsce – TRIPULACION CUBANA z brazylijskimi i kubańskimi tancerkami oraz profesjonalnymi bębniarzami. Artyści formacji przeniosą każdego na Karaiby, gdzie królują muzyka i taniec!

 

Organizatorem wydarzeń jest kurort Wave Międzyzdroje Resort&SPA, w którym można zarezerwować pobyt w przestronnych apartamentach ze strefą sportowo-relaksacyjną z basenami, jacuzzi, saunami, strefą zabaw dla dzieci i całodobową siłownią.

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 28.04.2023 22:40
Chwd komentarzom.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2023 21:37
Chodziło mi o komentarze a nie o ocenę jak coś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2023 21:36
Czemu tu tak mało komentarzy⁠☞1
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie