Relaks w BEST SPA HOTEL w Polsce – blisko i dobrze

Potrzebujesz odpocząć od pracy, domowych obowiązków, codziennej rutyny, życia w pośpiechu i stresie?
Relaks w BEST SPA HOTEL w Polsce – blisko i dobrze
20.04.2023

Najlepszy polski hotel SPA jest w zasięgu ręki! Miejsce, którego potrzebujesz, jest bliżej niż myślisz. Mazowiecki kompleks Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** - BEST SPA HOTEL IN POLAND w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2023, mieści się w centralnej Polsce, niedaleko trasy S7. Położenie zapewnia z jednej strony dobry dojazd (1,5h samochodem z Warszawy i ok. 2h z Krakowa, Łodzi czy Lublina), z drugiej – ciszę i spokój miejsca z dala od zgiełku miasta, skrytego w przepięknym, zabytkowym parku z kojącą zmysły przyrodą.

Relaks w BEST SPA HOTEL w Polsce – blisko i dobrze

Za sprawą pozytywnych sił natury, które są skoncentrowane w energetycznym Ogrodzie Medytacji, butikowy kompleks (56 pokoi w 3 budynkach na 10ha powierzchni) jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności, bowiem samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły witalne i poprawia nastrój.

Jeśli dodać, że jest to hotel dla dorosłych, zapraszający osoby powyżej 12 roku życia, przyjazny weganom i alergikom, prowadzony w zgodzie z holistyczną filozofią dążącą do harmonii ciała, umysłu i duszy oraz z poszanowaniem natury i wspaniałej historii (to jedna z najstarszych posiadłości na ziemiach polskich). Możecie liczyć tu na luksus intymności i najwyższe standardy, w tym profesjonalną obsługę, indywidualne podejście i aurę sprzyjającą relaksowi. 

Prawdziwym skarbem jest najlepsze od lat Holistyczne SPA w kraju, w którym stawia się na naturalne metody, w tym dobrodziejstwa jakie niesie woda, dźwięk i wibracje. Gabinety Bioodnowy specjalizują się energetycznych terapiach, które regenerują zmęczony organizm i pobudzają wewnętrzną energię. Godny polecenia jest autorski program odmładzający Alchemia Zdrowia®, który mobilizuje naturalną zdolność organizmu do samoleczenia. Można tu oddać się klasycznym masażom i pielęgnacyjnym zabiegom SPA, które służą naszemu dobrostanowi i równocześnie skorzystać z wyjątkowych terapii, które są dostępne w Manor House SPA. Na przykład z energetycznej refleksologii, masaży dźwiękiem, zabiegów bańkami HACI oraz terapii na Kryształowym Łóżku, Multifalowej i Biowitalnej czy sesji na platformie wibracyjnej. Brzmi intrygująco, prawda? Spróbujcie sami, efekty Was zachwycą!

Oryginalnych atrakcji znajdziecie tutaj więcej. Polecamy: koncerty na gongi tybetańskie, nocne koncerty na misy i kamertony z mantrowaniem w basenie, kąpiele ofuro w wysokich wannach (również w wersji dla dwojga) i w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, saunowanie w Łaźniach Rzymskich, rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce – wspaniałym SPA pod gołym niebem i w otoczeniu rozległego parku, a także wspierające odporność seanse w Chacie Solnej.

Znajdziecie też tutaj jedyną w swoim rodzaju Komnatę Wing Makers, Muzeum Rzeźb Bogów i Bożków Słowiańskich, zapisane głagolicą i runami przesłania w łączniku oraz inne symbole i miejsca mocy, m.in.: Piramidę Horusa, Ogród Zen (kopia słynnego ogrodu z Kioto), labirynt zbudowany na wzór tego z katedry w Chartres, energetyczną spiralę i Kamienny Krąg.

W Manor House SPA możecie odpoczywać tak, jak lubicie – spacerując do woli po magicznym, pięknie utrzymanym parku, nawet boso! przytulając się do drzew, wypoczywając w ich cieniu lub podczas kąpieli słonecznych, słuchając treli ptaków, które dają cudne koncerty, wąchając zapach kwiatów, podziwiając zachwycającą przyrodę, oddychając głęboko świeżym powietrzem, nigdzie się przy tym nie spiesząc. Możecie też oddawać się przyjemnościom w SPA i strefie Wellness. Możecie smakować potraw i napoi w hotelowej restauracji, gdzie serwuje się tradycyjną kuchnię, znakomite menu wegańskie i własną Dietę Życia.

Wszystko to zostało przygotowane z myślą o wypoczynku w harmonii zmysłów, dlatego łatwo tu o miłe chwile, błogi relaks i zdrowy sen. To idealny adres na regenerujący czas w SPA, romantyczny pobyt we dwoje czy urlop z przyjaciółmi. Nawet w kilka dni można tu nabrać sił, przywrócić witalność organizmu i dobre samopoczucie.

 

Zapraszamy na spacer po Manor House SPA.

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2023 13:13
jak mnie się marzy wyjazd do spa..
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie