Czym jest program lojalnościowy Kaufland Card i jakie daje korzyści?

Szukasz sposobów na oszczędzanie pieniędzy na codziennych zakupach?
Czym jest program lojalnościowy Kaufland Card i jakie daje korzyści?
28.03.2023

Dobrym pomysłem może być dołączenie do programu lojalnościowego, który da Ci dodatkowe korzyści niedostępne dla niezarejestrowanych klientów. W niemieckiej sieci hipermarketów Kaufland możesz dołączyć do specjalnego programu Kaufland Card. Zobacz jakie możliwości czekają posiadaczy karty!

Dlaczego warto dołączyć do programu Kaufland Card?

Dzięki posiadaniu karty Kaufland Card klienci zyskują:

  • Możliwość oszczędzania pieniędzy dzięki nowym superofertom i ekstrakuponom, które są aktualizowane co tydzień.
  • Aktualne informacje o wszystkich okazjach i promocjach dostępnych w sklepach Kaufland.
  • Możliwość zbierania punktów za każde zakupy zrobione w supermarketach Kaufland. Punkty można wymieniać na ekstrakupony. 1 złotówka wydana w sklepie = 1 punkt na karcie.

Pamiętaj: warunkiem otrzymania punktów za zakupy jest zeskanowanie przy kasie swojej Kaufland Card. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest całkowicie bezpłatne.

Rodzaje Kaufland Card - karta plastikowa i mobilna

Kaufland Card jest dostępna w formie elektronicznej i fizycznej. Kartę mobilną możesz mieć zawsze przy sobie i cieszyć się korzyściami programu lojalnościowego nie tylko na zakupach. Aby stać się posiadaczem cyfrowej wersji, pobierz aplikację, naciśnij baner Kaufland Card w głównej części ekranu aplikacji, zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami i gotowe! Plastikową kartę możesz odebrać w sklepach stacjonarnych. Poproś o nią przy kasie lub w punkcie informacyjnym. 

Rejestracji można dokonać od razu w sklepie po odebraniu karty – wystarczy, że zeskanujesz Kaufland Card na terminalu, który znajduje się w punkcie informacyjnym i będziesz postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie instrukcją. Jeśli chcesz zarejestrować kartę w domu, wejdź na stronę https://www.kaufland.pl/kaufland-card.html, wybierz baner z przyciskiem “Zarejestruj się” i postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj o potwierdzeniu adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego, podanego przy rejestracji – wpisz kod z wiadomości e-mail/SMS lub kliknij link, który otrzymałeś.

Jeśli chcesz korzystać z obu rodzajów Kaufland Card, możesz dodać do swojego konta mobilnego w aplikacji aż 5 różnych niezarejestrowanych kart. Dzięki temu możesz zbierać punkty wraz ze swoją rodziną czy przyjaciółmi. Jeśli jesteś posiadaczem zarejestrowanej karty, możesz pobrać aplikację mobilną i zalogować się danymi, które zostały podane w trakcie rejestracji.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie