Miss Kosmetyczek 2010 wybrana! Czy zasłużyła na wygraną?

Wielką zwyciężczynią pierwszych w Polsce wyborów Miss Kosmetyczek 2010 została Agata Szlachetka z Tarnowa. Czy zasłużyła na tytuł?
Miss Kosmetyczek 2010 wybrana! Czy zasłużyła na wygraną?
Miss Kosmetycznek 2010
24.02.2010

20 lutego oczy całej branży kosmetycznej zwrócone były na Wrocław, gdzie po raz pierwszy odbywały się wybory Miss Kosmetyczek. Zgromadzeni goście podziwiali wdzięki i wiedzę dziewięciu finalistek   z różnych części kraju. Zwyciężczynię konkursu wybrało siedmioosobowe jury, w skład którego weszli m.in. Patricia Popławska, właścicielka i prezes Clareny, Mirosław Wróbel z Mercedes Benz, Maria Nowakowska, Miss Polonia 2009, oraz specjaliści z dziedziny kosmetologii i przedstawiciele prasy branżowej.

Na ogłoszenie wyników wszyscy czekali z zapartym tchem. I w końcu wszystko było jasne! Pierwszą w Polsce Miss Kosmetyczek 2010 została Agata Szlachetka, która zachwyciła jury konkursu swoim naturalnym wdziękiem i profesjonalizmem w dziedzinie kosmetologii. Tytuł pierwszej wicemiss przyznano Klaudii Kampioni-Michałowskiej ze Szczecina, a drugą wicemiss została Katarzyna Maksymowicz z Wrocławia.  

Nowo wybrana Miss - Agata Szlachetka - ma 29 lat i pochodzi Tarnowa. Ukończyła studia na AWF   w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz Studium Kosmetyczne. Jest instruktorką rekreacji ruchowej. W zawodzie pracuje od ośmiu lat, a od dwóch prowadzi własny gabinet odnowy biologicznej - Estetica w Tarnowie. Jej pasją jest wizaż.  

Miss Kosmetyczek 2010 zdobyła nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł, na które złożyły się: profesjonalna sesja zdjęciowa, aparat Rubica, kurs mikropigmentacji, a także zestaw produktów CLARENA, Mariposa Nail i Ruck.  

Na pomysł realizacji pierwszych w Polsce wyborów Miss Kosmetyczek wpadła CLARENA, firma zajmująca się dystrybucją profesjonalnych kosmetyków i urządzeń do salonów kosmetycznych oraz centrów spa. – Tym konkursem chcieliśmy pokazać, że szewc chodzi w najlepszych butach,   a wizerunek kosmetyczek odzwierciedla rodzaj oferowanych usług, zabiegów czy kosmetyków, co najczęściej przyciąga klientów i budzi ich zaufanie – mówi Patricia Popławska. – Z drugiej strony, chcieliśmy przygotować specjalny event dla głównych odbiorców naszych produktów. Sądząc po dużym odzewie, z jakim spotkały się wybory, to się nam udało.  

Zgłoszenia na Miss Kosmetyczek spływały już od grudnia 2009 roku. Pod koniec stycznia wybrano finałową dziewiątkę, po trzy uczestniczki z każdej kategorii wiekowej: 20 – 25, 26 – 34 i powyżej 35. Finalistki konkursu przed finałową galą spotkały się na specjalnie dla nich przygotowanym zgrupowaniu, podczas którego pod okiem fachowców intensywnie ćwiczyły choreografię, brały udział w przymiarkach strojów, dobierały fryzury i makijaż. Wydarzenie to było tak wyjątkowe, że zostało objęte honorowym patronatem przez biuro Miss Polonia.  

Materiały prasowe 

Zobacz także:  

Najpiękniejsze kobiety świata – Miss World ostatniej dekady! 

Wybierz swoją faworytkę!

 Czy nadchodzi era puszystych modelek?

Dziewczyny w rozmiarze 0 znikną  z wybiegów?

Polecane wideo

Komentarze (46)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2011 10:12
Miss mierzy 130 cm? Dobre....buahahha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2010 22:11
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2010 22:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 12:30
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2010 16:46
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie