NATSU vs FAGATA - przewidywania na galę High League 5

Gale freak fight rozgrzewają świat gwiazd i fanów poszczególnych influencerów.
NATSU vs FAGATA - przewidywania na galę High League 5
09.12.2022

Sobotnie pojedynki High League to starcia twórców z potężnymi zasięgami w Internecie. Ze względu na popularność, jedną z najgorętszych walk będzie pojedynek Pań Natsu vs Fagata.

NATSU vs FAGATA - przewidywania galę High League 5.

Natalia Karczmarczyk i Agata Fąk to łączny zasięg 3 milionów obserwujących na Instagramie. Trochę więcej widowni należy do Natsu i to ona jest także faworytką bukmachera w tej walce. Kurs na Fagatę wynosi aż 4,42. Oznacza to, że Fortuna jako oficjalny bukmacher gali High League nie daje jej większych szans.

Swoje poparcie dla Natsu pod jej postami w sieci wyraża wiele osób ze świata Internetu, między innymi Nitrozyniak, Marti Renti, Kuba Nowaczkiewicz i Isamu:

Obie Panie starały się na konferencji przed galą podkreślać, że między nimi nie ma żadnego konfliktu. Dbałości o PR i wizerunek doszukiwał się w takim podejściu Malik Montana, który wspomniał, że kiedyś wielokrotnie widywał obie influencerki wspólnie, a teraz mijają się one obojętnie w sytuacjach towarzyskich. Natsu z jednej strony wbiła jednak szpilkę Fagacie podkreślając, że Fąk chciała unikać tematów związanych ze swoimi skandalami, a z drugiej strony podkreśla je w swojej nowej piosence. Z drugiej strony Karczmarczyk wsparła swoją rywalkę, podkreślając niesprawiedliwości, jakie niesie za sobą hejt w Internecie.

Karta walk 5 gali High League, to nie tylko pojedynek Natsu - Fagata. W oktagonie zobaczymy między innymi “Młodego Murana” ze “Scarface’em”, Damiana Janikowskiego z Mateuszem Kubiszynem i Maję Staśko z “Maszą” Graczykowską.

 

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.12.2022 08:35
czuje niespodzianke w tej walce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie