Jeszcze przyjemniejsze odliczanie dni do świąt!

Poznaj kalendarze adwentowe od E.Wedel.
Jeszcze przyjemniejsze odliczanie dni do świąt!
01.12.2022

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby uprzyjemnić czas oczekiwania, marka E.Wedel przygotowała wyjątkowe kalendarze adwentowe zarówno dla młodszych, jak i starszych konsumentów. Każde otwarte okienko, zawierające pyszną niespodziankę przybliży nas do nadchodzącej Gwiazdki. Produkty dostępne są w ramach limitowanej oferty świątecznej E.Wedel, która dostępna jest już w sklepach.

Dla tych, którzy odliczają dni do Gwiazdki, E.Wedel przygotował specjalną ofertę kalendarzy adwentowych. W tegorocznym świątecznym, limitowanym portfolio pojawią się aż 3 różne kalendarze tak, aby każdy mógł wybrać wariant idealny dla siebie. Jednak bez wątpienia, to co łączy każdy z nich to zawartość pysznych wedlowskich smakołyków, które uprzyjemnią 24 grudniowe dni, aż do świąt Bożego Narodzenia!

Z myślą o najmłodszych

W tegorocznej wedlowskiej ofercie pojawiła się nowość, która z pewnością zachwyci najmłodszych. Mowa o trójwymiarowym Kalendarzu adwentowym w kształcie domku. Duże opakowanie zdobi kolorowa grafika ze świątecznym motywem. Produkt zawiera 24 okienka, w których umieszczono pralinki w świątecznych kształtach: bałwanka, renifera, gwiazdki, choinki, prezentu oraz Mikołaja. Występują one w pysznych smakach: mlecznym, orzechowym, mleczno-karmelowym oraz mleczno-truskawkowym. Te wyjątkowe pralinki znajdziemy także w klasycznym Kalendarzu adwentowym E.Wedel, którego nie mogło zabraknąć w tegorocznej świątecznej, limitowanej ofercie. Zarówno Kalendarz Adwentowy Domek, jak i jego klasyczna wersja w prostokątnym pudełku dopełnią świątecznej atmosfery, a także sprawią frajdę zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom. Dzięki pięknym, kolorowym opakowaniom idealnie sprawdzą się też jako prezent dla bliskich i uprzyjemnią nadejście świąt.
Sugerowana cena: 19,99 zł

Przyjemność smaku dla dorosłych

Dla fanów rozgrzewającej przyjemności marka E.Wedel przygotowała kalendarz adwentowy Baryłki MINI. W eleganckim pudełku zamknięto 24 pralinki - Baryłki MINI, które dostępne są w 6 wariantach smakowych: wiśniówki, pigwówki, mojito, tequila sunrise, irish cream oraz cappuccino. Każda z nich została oblana oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Ta propozycja zapewni słodką chwilę przyjemności podczas świątecznych obowiązków i pomoże odliczać dni pozostałe do Bożego Narodzenia. Produkt dedykujemy tylko pełnoletnim konsumentom.
Sugerowana cena: 25,99 zł
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie