Strong Ekipa wysłała szpiega do Arabii Saudyjskiej?

Niedawno rozpoczął się bardzo ekscytujący okres dla każdego fana piłki nożnej.
Strong Ekipa wysłała szpiega do Arabii Saudyjskiej?
29.11.2022

Polacy są już po drugim meczu fazy grupowej, w którym zwyciężyliśmy z Arabią Saudyjską. Kolejny mecz odbędzie się 30 listopada i będzie to spotkanie z Argentyną, decydujące o przyszłości Reprezentacji Polski na mundialu w Katarze.

Co na temat Mistrzostw Świata mówią znani influencerzy?

Mistrzostwa Świata sprawiają, że sportem zaczynają się interesować niemal wszyscy, nawet Ci którzy nie mają eksperckiej wiedzy piłkarskiej. Polacy mają nadzieję na wyjście z grupy na mundialu, po raz pierwszy od 1986 roku. W typowanie wydarzeń zaangażowała się także znana grupa twórców internetowych Strong Ekipa, która nie ukrywa, że ma nadzieję na wygraną Polaków.

Strong Ekipa tworzona jest przez Krzysztofa Radzikowskiego, Dominika Abusa i Konrada Karwata. Jest to skład zawodników związanymi ze sportami siłowymi. Dzielą się oni ciekawymi historiami, swoją wiedzą oraz humorem poprzez kanał na YouTube. W związku z tegorocznym mundialem postanowili oni bawić się typowanie meczów MŚ. W jednym ze swoich filmików ujawnili, że nie wiedzieli za dużo o przeciwniku, którego udało nam się pokonać, dlatego jeszcze przed rozgrywką chcieli wysłać szpiega do Arabii Saudyjskiej! Według Krzysztofa Radzikowskiego polski futbol jest solidny i defensywny, a ponadto cała ekipa myśli, że padnie gol ze strony piłkarza Labenzy (który nie istnieje).

Treść w ich nowym filmie jest oczywiście w dużej mierze żartem, a poprzez humorystyczne wstawki ekipa przekazuje, że zaangażowała się w konkurs wraz z innymi twórcami internetowymi, takimi jak Sarius, Wuwunio, DeejayPallaside czy Bracia Malczyńscy. Gwiazdy podają swoje propozycje na konkretne mecze Mistrzostw Świata 2022. Jest to akcja konkursowa, zachęcająca do zabawy w darmowe typowanie wydarzeń. Poza tym, że uczestnicy mogą podawać swoje propozycje na wyniki wydarzeń bez wydawania pieniędzy, mogą także wygrać niesamowite nagrody, takie jak: wspólny trening ze Strong Ekipą, udział w nagraniu odcinka czy bilety VIP na koncert Sariusa. Jest to duża szansa na spędzenie czasu ze swoimi idolami i zobaczenie ich pracy od kuchni. Sama mechanika konkursu jest niezwykle prosta. Wystarczy wybrać nagrodę, o jaką chce się walczyć, zaznaczyć odpowiedzi na kilka prostych pytań dotyczących meczu mundialu i zarejestrować się u jednego z partnerów akcji. Strong Ekipa obecnie ma 17 punktów i prowadzi w rankingu influencerów, jednak do końca konkursu pozostało jeszcze pięć rund i wszystko może się zmienić.

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 01.12.2022 05:15
"Strong ekipa wysłała szpiega do Arabii Saudyjskiej" ten kto ten nagłówek wymyślił nieźle odklejony jest.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie