Jaki smartwatch pasuje każdej kobiecie?

Ostatnimi czasy smartwatche coraz bardziej wypierają z rynku tradycyjne zegarki.
Jaki smartwatch pasuje każdej kobiecie?
01.11.2022

Wiąże się to przede wszystkim z praktycznymi aspektami tych pierwszych, ale nie tylko. Dzięki możliwości personalizowania smartwatch może być odpowiedni na każdą okazję - jaki będzie pasować każdej kobiecie?

Przewaga smartwatcha nad tradycyjnym zegarkiem

Smartwatche przestały być domeną sportowców, a zaczęły zastępować tradycyjne zegarki. Nic w tym dziwnego - oprócz wielu przydatnych funkcji, jak na przykład krokomierz, pulsometr i licznik spalonych kalorii, nowsze modele tych urządzeń mogą służyć nam jako GPS lub nawet pomóc w odbieraniu połączeń. Bezpieczne jest więc stwierdzenie, że niektóre, szczególnie te flagowe, nowe wersje z powodzeniem mogą zastąpić smartfony. Biorąc pod uwagę niezliczoną liczbę funkcji, a także możliwość dowolnej zmiany paska czy bransolety i (co dla niektórych ważniejsze) tarczy smartwatcha, te nowoczesne urządzenia zdają się królować nad analogowymi zegarkami.

Jaki smartwatch dla kobiety?

Użytkowników smartwatchów można podzielić na dwie podstawowe grupy. W skład jednej z nich będą wchodzili ci, dla których funkcjonalność jest najważniejsza, a wygląd schodzi na dalszy plan. Druga będzie zrzeszała ludzi, dla których przede wszystkim liczy się to, jak dany model prezentuje się na nadgarstku. Są jednak takie modele, które skradną serca jednych i drugich. Wśród nich znajduje się popularny APPLE Watch SE 2022 - smartwatch damski, który, poza swoją funkcjonalnością, może przykuć uwagę także ponadczasowym stylem zbliżonym do tradycyjnego zegarka.

Popularnym modelem jest również SAMSUNG Galaxy Watch 4, który mimo podobnej kolorystyki bazowej różni się od tego wcześniejszego kształtem koperty i rodzajem klamry - w tym modelu jest ona bardziej klasyczna, dzięki czemu z powodzeniem może naśladować tradycyjny czasomierz. W obydwu przykładach jednak szeroki wybór zarówno sportowych pasków, jak i eleganckich bransolet, sprawi, że każda kobieta z powodzeniem będzie mogła się cieszyć zegarkiem niezależnie od tego, czy uprawia jogging w parku czy delektuje się kieliszkiem wina podczas romantycznej kolacji.

Wygląd to nie wszystko

Zegarek był i będzie elementem ozdobnym, dopełnieniem stylizacji - tego faktu nie da się ukryć. Warto jednak pamiętać, że oprócz walorów estetycznych damskie smartwatche to również multinarzędzia - od innych różnią się na pewno możliwością większej personalizacji i zabawy formą. Niektóre z najnowszych modeli, oprócz już tradycyjnych, wspomnianych wcześniej funkcji, posiadają na przykład te, które w razie wypadku wykryją go, a następnie automatycznie połączą się ze służbami, przekazując lokalizację, a nawet powiadomią kontakty alarmowe z listy!

Jaki smartwatch będzie więc pasować każdej kobiecie? Taki, który dzięki opcjom personalizacji będzie odpowiedni na każdą okazję i będzie zdobił nadgarstek niczym najładniejsza, lśniąca bransoleta. Dzięki damskim smartwatchom, których producenci kładą nacisk na dużą różnorodność w doborze dodatków, użytkowniczki mogą czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Nowoczesne zegarki przestały bowiem być domeną sportowców, a zaczęły ludzi, którzy oprócz ich funkcjonalności cenią sobie możliwość połączenia czasomierza i telefonu komórkowego w jednym, nowoczesnym narzędziu.

 

Artykuł partnera

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.12.2022 13:34
garett activity the best! :))
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.12.2022 22:23
Co prawda też kupiony w media expert, ale ja używam Garett Activity - skusiłam się po tym jak dziecko było zadowolone ze swojego Garetta czyli modelu Kids Twin. Ta marka robi świetne smartwatche
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.12.2022 21:54
Bardzo ładnym kobiecym smartwatchem jest np fitbit sense, bardzo delikatny design. Ja kupiłam mój w media expert, więc tam na pewno je mają :)
odpowiedz
Frania (Ocena: 5) 25.11.2022 13:36
Właśnie widziałam, że Fitbit jest na promocji w media expert, więc w końcu wymienię mój wysłużony smartwatch na nowy model :)
zobacz odpowiedzi (1)
Ania (Ocena: 5) 19.11.2022 23:53
Z kobiecych, ale sportowych to warto kupić Fitbit Versa 4 - jest niewielki, poręczny i przystępny cenowo. Ja swój w media expert ostatnio kupiłam na promocji i tak towarzyszy mi każdego dnia, nie tylko wtedy kiedy biegam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie