Rozwój sexshopów połączony z rynkiem smartfonów

Rozwój technologiczny wpływa na każdą branżę i na szczęście nie omija gadżetów erotycznych.
Rozwój sexshopów połączony z rynkiem smartfonów
15.05.2022

Dzięki temu powstaje wiele produktów, które da się kontrolować za pomocą telefonu. Jakie obecnie propozycje można znaleźć w sexshopach? Czy zabawki sterowane z poziomu aplikacji są bezpieczne? Czas zagłębić się w temat, aby móc później oddać się przyjemności.

Jaki asortyment można znaleźć w sexshopie?

Obecnie na rynku można znaleźć przeróżne gadżety erotyczne. Wirtualne półki sexshopów zapełniane są najróżniejszymi zabawkami, aby każdy chętny znalazł coś dla siebie. Wibratory, dilda, sztuczne pochwy, masturbatory, kulki czy koraliki to zaledwie początek propozycji. Zagłębiając się w kategorie takich stron, znaleźć można również gadżety do BDSM, stroje czy też huśtawki, fotele oraz seks maszyny. Wszelkie zabawki, które mają sprawić przyjemność i rozbudzić seksualne życie każdego zainteresowanego.

Mówiąc o rozwoju technologicznym, warto wspomnieć o zabawkach posiadających możliwość sterowania telefonem. Wibratory, masażery, korki analne czy jajeczka wibrujące. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Najczęściej sprzedawane są jednak zabawki, które nie wymagają w trakcie użytkowania poprawiania czy poruszania. Aplikacje świetnie sprawdzają się w przypadku wibratorów punktu G bądź kulek wibrujących. Po włożeniu zabawki całość można kontrolować już jedynie dzięki aplikacji.

Bezpieczeństwo i dyskrecja zakupów

Każdy nowoczesny sexshop wysyła produkty w pełni zabezpieczone i zapakowane tak, aby nikt postronny nie dowiedział się, co zostało zamknięte w paczce. Wiele sklepów podpisuje także przesyłki inną nazwą, aby z pola „nadawca” nie można było rozszyfrować, że jest to paczka z sexshopu. Mimo tego, że do wysłania produktów sklep potrzebuje danych użytkowania, te nie są nigdzie udostępnianie, a w przypadku chęci wystawienia opinii danemu produktowi, można schować się pod jakimś nickiem czy wymyślną nazwą.

Równie bezpieczne są aplikacje stosowane w nowoczesnych zabawkach. Wyglądają zwyczajnie, tak, aby przypadkiem nie rzucać się w oczy i nie prowokować pytań. Często również takie aplikacje nie wysyłają powiadomień, aby przypadkiem nie wyskoczyć na ekranie w najmniej oczekiwany momencie.

Wybór zabawki

Wybierając zabawkę, należy dopasować ją do siebie. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim materiał, z którego została wykonana. Silikon medyczny czy plastik ABS to doskonale sprawdzające się tworzywa, w pełni bezpieczne dla ciała. Dopiero po doborze materiału, warto pomyśleć o rozmiarze, zastosowaniu czy kolorze. W przypadku zabawek erotycznych z aplikacją należy też wziąć pod uwagę systemy operacyjne, które dany program obsługuje. Najczęściej w preferowanych systemach pojawia się Android, jednak znajdą się i takie gadżety, które da się kontrolować sprzętem z iOS. Ogromny wybór zabawek erotycznych oferuje wysyłkowy sexshop z Mińska Mazowieckiego, który zapewnia pełną dyskrecję i szybkie dostawy produktów.  

Sposoby ładowania

Wiele zabawek kupowanych w sexshopach nie działa już na zwykłe baterie. Większość nowoczesnych gadżetów posiada wewnętrzny wbudowany akumulator, który należy ładować za pomocą odpowiedniego kabla. Ten podłącza się normalnie do ładowarki bądź komputera tak jak w przypadku telefonu. Warto zaznaczyć, że kable te są jedyne w swoim rodzaju. Jako że gadżety erotyczne są zwykle wodoodporne, nie mają ogromnych wejść, np. USB C. Wejście na kabel jest zabezpieczone tak, aby nie stało się nic użytkownikowi ani samej zabawce. Najczęściej niewielkiego punktu, dziurki wielkości czubka igły, należy szukać na tyle zabawki bądź w jej dolnej części.

Połączenie z telefonem

Zabawkę erotyczną z aplikacją łączy się z telefonem w bardzo prosty sposób. Potrzebny jest jednak internet i bluetooth. Pierwsze co trzeba zrobić po otrzymaniu takiej zabawki, to pobranie odpowiedniej aplikacji. Te są darmowe i bezpieczne, a przy okazji nie nakłaniają do podawania swoich danych, które mogłyby zostać gdzieś upublicznione. Dyskrecja jest brana pod uwagę, nawet w tym aspekcie.

Po zainstalowaniu programu czas włączyć bluetooth i sparować zabawkę z telefonem. Proces ten przebiega podobnie jak przy podłączaniu np. smartwatcha czy opaski sportowej.

Zabawa na odległość

Ważnym aspektem całej zabawy takiego typu urządzeniami jest odległość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić kogoś do sterowania zabawką. Liczba kilometrów pomiędzy kochankami nie jest ważna. Liczy się jedynie dostęp do internetu. Wystarczy wysłać zaproszenie do zabawy, a osoba z aplikacją może zabrać się za swoje zadanie, nawet siedząc na drugim krańcu świata. Dzięki zabawkom można kontrolować intensywność doznań pod wieloma względami: moc wibracji, rytm pulsowania wibracji i wiele, wiele więcej. 

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie