Była pokojówka zdradza, które rzeczy w hotelu nie są czyszczone regularnie

Gwarantujemy, że już nigdy nie spojrzysz tak samo na hotelowe łóżko!
Była pokojówka zdradza, które rzeczy w hotelu nie są czyszczone regularnie
fot. pixabay/ pexels.com
26.01.2022

Wybierając odpowiedni dla siebie hotel, sprawdzamy nie tylko jego lokalizację, ale nierzadko również wygląd pokoi i ocenę między innymi czystości utrzymywanej w obiekcie. I choć mogłoby się wydawać, że przynajmniej ten ostatni wymieniony element to kwestia oczywista, w rzeczywistości i z tym bywa różnie… a o rzeczach, które nie są czyszczone regularnie powiedziała ostatnio na TikToku pewna była pokojówka…

Przeczytaj też: Wystawiła hotelowi średnią ocenę. Teraz grozi jej olbrzymia kara pieniężna

Była pokojówka zdradza, które rzeczy w hotelowych pokojach nie są czyszczone regularnie

Co po każdym gościu wymienia się zawsze? Ręczniki czy pościel. Niemniej warto zdawać sobie sprawę, że nie wszystko, co znajduje się na łóżku czyści się za każdym razem… Elliana Madrid, bo to o niej mowa, zamieściła na TikToku materiał, w którym zdradza, które miejsca w pokojach hotelowych są… po prostu brudne.

O czym konkretnie mowa? Otóż okazuje się, że nie po każdym gościu zmienia się kołdrę, poduszkę, narzutę na łózko, pokrowiec na materac czy koc. Czyszczony nie jest również ekspres do kawy.

Nagranie to naprawdę szokuje. Nic więc dziwnego, że obejrzało je już tysiące internautów, a liczba odtworzeń wciąż wzrasta.

Niewiarygodna historia? Być może, niemniej jednak inne pokojówki, które również widziały wideo Elliany, przyznały, że dziewczyna mówi prawdę. Okazuje się też, że kołdra czyszczona jest jedynie wtedy, gdy gość zostaje w hotelu dłużej niż tydzień lub jeśli po prostu ma ona widoczne plamy.

@ellianamadridssss

Yeah

♬ Che La Luna - Louis Prima

Polecane wideo

Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba
Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2022 08:18
Dobrze że ja rzadko po hotelach jeżdżę i nie piję kawy. W domu to przynajmniej raz na 3 tygodnie zmieniam pościel, codziennie włączam roombę i dbam o to by w domu było czysto.
odpowiedz
Pedantka (Ocena: 1) 01.02.2022 19:46
Zaraz wyleci z pracy ale prędzej to ustawka . Potrafię odróżnić czystą pościel czy ręczniki. Debile i oszuści prowadzą takie hotele nie warte jednej gwiazdki.
odpowiedz
Aga (Ocena: 1) 01.02.2022 17:58
Co za bzdury . Pracuję w hotelu, pościel jest zmieniana co trzy dni jeśli goscie przebywają dłużej. Ręczniki zmieniamy codziennie . Wszystkie mają też specjalne ochronne podkłady i dopiero przescieradlo. Szklaneczki używane zmieniane na czyste , a używane zbierane i odnoszone do zmywarki . Pościel pachnąca krochmalona . Nasz nie duży Hotel ma lepszą opinię niż nie jeden luksusowy bo teraz podczas pandemii mimo iż tylko 30 % gości można przyjąć i restauracji tylko śniadania mamy ocenę 9,2 . A Maritim 8,4 . U nas przedewszystkim czystość i higiena .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.01.2022 20:57
Ja pracuje w hotelu. Pościel jest zmieniana. Przecież jak psciel jest prasowana i tak są śladu zużycia czy na prześcieradle niech jeszcze powie ze toalet się nie myje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2022 18:59
Ty chyba mowa o poszwach, a nie wkładzie, czyli kołdra.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie