Nowa kampania reklamowa Emirates zapiera dech w piersiach!

Ich stewardessa wspięła się na szczyt najwyższego budynku świata.
Nowa kampania reklamowa Emirates zapiera dech w piersiach!
fot. Instagram @emirates
26.01.2022

Emirates to dziś jedna z najlepszych linii lotniczych świata. Nic więc dziwnego, że i ich reklamy… są na najwyższym poziomie. I to dosłownie. Firma wypuściła właśnie do sieci swój film promocyjny, na którym widzimy ich stewardessę, stojącą na szczycie najwyższego budynku na globie – Burdż Chalifa. A przypomnijmy, że Nicole Smith-Ludvik z wysokości 828 metrów nad ziemią „pozdrawiała” nas już w reklamie, która ukazała się latem 2021 roku.

Przeczytaj też: Stewardesa: „Ważyłam o 2 kg za dużo, więc wysłano mnie na program odchudzający”. Skandal w prestiżowych liniach lotniczych

Nowa kampania reklamowa Emirates – jak powstała?

Tym razem reklama ma nie tylko promować linie lotnicze, lecz także jedno z najważniejszych dubajskich wydarzeń, czyli Expo 2020. Jak wygląda najnowsza kampania Emirates? Na najwyższym budynku świata ponownie stoi stewardessa. Tym razem w ręku ma kartony z napisami zachęcającymi do odwiedzin wystawy, a za swoimi plecami największy pasażerski samolot, czyli Airbus A380. Cały film naprawdę robi wrażenie!

Tę najwyżej na świecie nagrywaną reklamę kręcono w połowie października, tuż po wschodzie słońca, tak by światło było jak najlepsze. Główna aktorka i towarzyszący jej zespół wspinali się na „górę” jeszcze zanim nastał dzień.

Dodajmy również, że reklama została nakręcona bez efektów specjalnych. Udało się to zrealizować dzięki doskonale przygotowanej akcji, poprzedzonej wieloma testami i próbami. Wszystko oczywiście odbywało się według procedur bezpieczeństwa.

A jak to możliwe, że samolot leci tak blisko stewardessy? Po pierwsze to tylko złudzenie, ponieważ maszyna tak naprawdę była oddalona od kobiety jakieś 800 metrów. Po drugie statek poruszał się bardzo wolno, bo z prędkością 145 węzłów.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zobacz te materiały wideo!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emirates (@emirates)

Polecane wideo

Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok
Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie