„Emily in Paris” - w końcu wiadomo, ile lat ma główna bohaterka tego netflixowego hitu

Nie, nie jest 22-latką, jak podejrzewano.
„Emily in Paris” - w końcu wiadomo, ile lat ma główna bohaterka tego netflixowego hitu
fot. Instagram @emilyinparis
23.12.2021

Od wczoraj na serwisie Netflix dostępny jest już drugi sezon „Emily in Paris”. Fani serialu mogą więc dalej śledzić losy stylowej Amerykanki, która przyleciała zdobywać zawodowe doświadczenie w jednej z francuskich agencji marketingowych. Czy tytułowa Emily odnajdzie miłość? Czy uda jej się utrzymać zawiązane w Paryżu przyjaźnie? Jak potoczy się jej kariera? Odpowiedzi między innymi na te pytania uzyskasz odpalając stronę streamingowego giganta. Dodajmy również, że w kontynuacji produkcji dowiadujemy się też w końcu, ile lat ma główna bohaterka!

Przeczytaj też: „Emily in Paris” - Netflix uczy fanów serialu, jak prawidłowo wymówić jego nazwę!

Emily Cooper – ile lat ma serialowa „Emily in Paris”?

Jakich czas temu, w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a Lili Collins, czyli odtwórczyni głównej roli serialu „Emily in Paris”, zdradziła, że jej postać ma około 22 lata. Wówczas fani produkcji komentowali, że to jest niemożliwe, biorąc pod uwagę fakt, że Amerykanka skończyła studia magisterskie i miała już pewne marketingowe doświadczenia na koncie.

Kwestia ta nie dawała więc spokoju miłośnikom serialu. Na szczęście zagadka została wyjaśniona w drugim sezonie produkcji! W trzecim odcinku serialu (uwaga- mały spoiler) Emily obchodzi urodziny. Główna bohaterka dostaje z tej okazji masę życzeń – jest też oznaczana na zdjęciach i wideo. W pewnym momencie na ekranie widać post @TheVagaJeune: 29 lat! Wszystkiego najlepszego, @emilyinparis.

Cóż, to już brzmi prawdopodobnie, prawda?

 

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza
Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 21:30
Czy tylko mi ten serial działa na nerwy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie