Dlaczego warto kupić Smartwatch Garett Women Sophia Plus?

To idealna propozycja dla kobiet, które pragną mieć w zasięgu ręki najnowszą technologię i nietuzinkowy wygląd.
Dlaczego warto kupić Smartwatch Garett Women Sophia Plus?
21.12.2021

Garett Women Sophia Plus to delikatny i niezwykle szykowny smartwatch. Idealna propozycja dla kobiet, które pragną wyglądać doskonale. Metalowa, okrągła koperta z elegancką bransoletą idealnie uzupełnią stylizację na co dzień i na wieczór. Intuicyjny interfejs ułatwia korzystanie z funkcji zegarka, takich jak pulsoksymetr i krokomierz, oraz odczytywanie powiadomień o połączeniach lub SMS. Smartwatch pozwala również kontrolować aktywność za pomocą 6 trybów sportowych. Dzięki niemu uzyskanie wymarzonej sylwetki jest prostsze. Sprawdź!

Garret Women Sophia Plus - poznaj jego funkcje

#1 Pulsometr i ciśnieniomierz

Idealny trening, to trening efektywny i jednocześnie bezpieczny. Dlatego Twój puls oraz Twoje ciśnienie powinny być zawsze pod kontrolą.

#2 Powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych

Zdarza Ci się nie odebrać telefonu lub nie przeczytać wiadomości na czas? To już przeszłość! Połączenia przychodzące, SMS-y, maile, wiadomości z Facebooka i Twittera… Twój smartwatch czuwa nad wszystkim!

Smartwatch Garett

#3 Monitor braku aktywności

Masz problem z motywacją do treningów? Ustaw w smartwatchu odpowiedni przedział czasu, w którym monitorowana będzie Twoja aktywność. Jeśli aplikacja uzna, że jest ona zbyt niska, poczujesz na nadgarstku motywujący alarm.

#4 Krokomierz

Chcesz wiedzieć, ile kalorii udało Ci się dzisiaj spalić? Ta funkcja w magiczny sposób zmobilizuje Cię do jeszcze większej aktywności, bo każdy Twój krok to krok do celu, jakim jest Twoja sylwetka!

Smartwatch Garett

#5 Monitor snu

Budzisz się niewyspana, pomimo długiego (pozornie) snu? Ta funkcja odkryje przed Tobą prawdę, ile czasu w nocy faktycznie przesypiasz.

#6 Wodoszczelność IP67

Nie musisz zdejmować zegarka nawet podczas wodnej rekreacji, pod warunkiem, że ciągłe zanurzenie smartwatcha nie przekroczy 30 minut. Pył i kurz także nie mają do niego dostępu.

Smartwatch Garett

#7 Zdalny aparat

Używasz kijka do selfie? Już nie musisz! Po prostu ustaw gdzieś lub zawieś telefon, a spust migawki zwolnisz za pomocą smartwatcha.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie