Gdy haute couture spotyka się z fartuchem lekarskim!

O kolekcji MEDORA by Ewa Stepaniuk Couture.
Gdy haute couture spotyka się z fartuchem lekarskim!
20.12.2021

W branży medycznej przez wiele lat niezmiennie królowały dwa kolory: biały oraz zielony. Stroje były bardzo podobne, klasyczne, a odgłos drewniaków niósł się po szpitalnych korytarzach. Takie obrazki to już wspomnienia. Jako pierwsza na pomysł odczarowania takiego wizerunku wpadła założycielka marki MEDORA – Ewa Małgorzata Wiertelak. Pokusiła się o wprowadzenie nuty ekstrawagancji oraz ekskluzywności, co cieszy nie tylko personel noszący ubrania Jej marki, ale też oczy pacjentów.

Gdy haute couture spotyka się z fartuchem lekarskim!

Marka słynie z zamiłowania do łamania stereotypów dotyczących tego, jak wygląda strój medyczny. MEDORA nie boi się odważnych kolorów i ciekawych krojów, jednocześnie dbając o najwyższy standard wykonania i świetną jakość produktów. To rozwiązanie dla Klinik, które pragną wyróżnić się na rynku. Marka odważnie sięga po nowe rozwiązania i zaprasza do współpracy najlepsze projektantki. Najnowsza kolekcja stworzona została z udziałem Ewy Stepaniuk Couture. Jej styl słynie z bogato zdobionych sukien ślubnych oraz wieczorowych, co w połączeniu z najwyższej jakości materiałem daje zniewalający efekt. Owocem współpracy MEDORY z Ewą Stepaniuk Couture są przepiękne projekty odzieży medycznej, które zachwycają zdobieniami. Wykorzystane zostały srebrne i złote hafty, dzięki którym całość wygląda bardzo ekskluzywnie. MEDORA do każdego Klienta podchodzi bardzo indywidualnie, co daje pewność, że zaprojektowana kolekcja będzie idealnie dopasowana do jego potrzeb. Zadowoleni będą zarówno ci, którzy lubią ekstrawagancję oraz ci, którzy lubią bardziej stonowane rozwiązania.

Fartuch lekarski

Premiera kolekcji z Ewą Stepaniuk Couture miała miejsce w lipcu i została bardzo ciepło przyjęta. W kolekcji przeważają czerwienie, granaty, ale znajdziemy również klasyczną biel połączoną z odważnymi haftami.

„Projektując tę kolekcję, zależało nam na uchwyceniu uniwersalnego, bogatego piękna, obecnego W kreacjach Ewy. Nie chcieliśmy aby to były ubrania wtapiające się w tło. Wręcz przeciwnie, naszym celem było pokazanie, że lekarze mogą być widoczni i mogą bawić się modą, nawet w pracy. Liczę na to, że w gronie stomatologów znajdą się tacy, którzy cenią sobie wyrafinowanie i styl, dlatego z chęcią będą nosili ubrania z tej limitowanej linii. –  podsumowała Ewa Małgorzata Wiertelak, właścicielka marki MEDORA.

Fartuch lekarski

Kolekcja stworzona z Ewą Stepaniuk Couture to kolejny krok w kierunku zrewolucjonizowania rynku strojów medycznych.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.12.2021 16:55
współprace i artykuły sponsorowane należy czytelnie oznaczać. Chociaż sam ten reklamowy bełkot to już trop.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie