Squid Game 2 - twórca serialu zdradził mroczny sekret tej produkcji!

My nie możemy się już doczekać, a ty?
Squid Game 2 - twórca serialu zdradził mroczny sekret tej produkcji!
fot. screen youtube
15.12.2021

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja o tym, że drugi sezon „Squid game” to nie tylko nasze pobożne życzenie. Po sukcesie pierwszej produkcji, opowiadającej o losach bankrutów, biorących udział w grze na śmierć i życie, w której wygrana może dać im wybawienie, twórca hitu potwierdził, że rozpocznie prace na drugą serią.

Przeczytaj też: Pierwszy sezon „Squid Game” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Co miało się wydarzyć?

„Squid game 2” – co dziś wiemy na temat tej produkcji?

Co dziś wiadomo na temat drugiej części absolutnego hitu Netflixa? Na ten moment niewiele. Niemniej jednak reżyser serialu, Hwang Dong-hyuk, był kilka dni temu gościem wirtualnego panelu dla fanów serialu. Mężczyzna podczas tego spotkania opowiadał nie tylko o sukcesie pierwszej części, ale także uchylił rąbek tajemnicy dotyczącej kolejnej. Konkrety? W chwili obecnej twórca nie może zbyt dużo oficjalnie wyjawić, ale na pewno w drugim sezonie zobaczymy, jak gra wpłynęła na codzienne życie głównego bohatera, czyli Gi-huna.

"W pierwszym sezonie Gi-hun poddany jest niezwykle trudnej próbie. Robi wszystko, aby nie zatracić swojego człowieczeństwa. Wydaje mi się, że logicznym zabiegiem byłoby pokazanie, jak doświadczenie udziału w grach wpłynęło na sposób, w jaki podchodzi do życia. Po latach niedoli i życia ze starszą matką będzie chciał wziąć sprawy w swoje ręce” – powiedział reżyser.  

Biorąc pod uwagę fakt, jak brutalna była gra, czy możemy spodziewać się, że Gi-hun zostanie czarnym charakterem? Przypomnijmy, że prowadzący rozgrywki, w których brał udział główny bohater pierwszej części, był też kiedyś ich uczestnikiem.

"Niektórzy kończą jako Jedi, a inni stają się Darthem Vaderem, prawda? Myślę, że być może Gi-hun przejdzie przez pewien krytyczny moment, w którym również zostanie poddany testowi" – dodał Hwang Dong-hyuk.

Cóż, jesteśmy pewne, że druga część „Squid game” na pewno przyniesie wiele emocji! My nie możemy się już doczekać, a ty?

Polecane wideo

Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie