Zwiastun 5 sezonu „Selling Sunset” zapowiada się niesamowicie ciekawie! Sprawdź, co wiemy na temat kolejnej części show

Mamy nadzieję, że jego premiera będzie już niedługo!
Zwiastun 5 sezonu „Selling Sunset” zapowiada się niesamowicie ciekawie! Sprawdź, co wiemy na temat kolejnej części show
fot. Instagram @thesellingsunset
09.12.2021

Netflix’owe guilty pleasure? Dla nas bez wątpienia “Selling Sunset”, czyli reality show opowiadające zarówno o życiu zawodowym, jak i prywatnym pracowników luksusowej agencji nieruchomości w Los Angeles. Do tej pory streamingowy gigant wyemitował 4 sezony tego serialu. Ostatni miał premierę w listopadzie tego roku. I choć dopiero co skończyliśmy go oglądać, już nie możemy się doczekać 5 serii. Co dziś wiemy na jej temat?

Przeczytaj też: Netflix kończy rok z przytupem. Grudzień będzie pełen ekscytujących nowości

Selling Sunset 5 – co dziś wiemy na temat kolejnej serii tego reality show?

Jak kończy się 4 sezon historii agentów nieruchomości? (UWAGA SPOILERY!) Konflikt pomiędzy Christine a resztą zespołu wciąż nie został zażegnany. I choć każdy z nas jest super ciekawy, tego czy między dziewczynami wszystko się ułoży, patrząc na zapowiedź 5 części… już wiemy że nasza uwaga skupi się głównie na związku Chrishell Strause i Jasona Oppenheima! Tak, tak, to nie żart ani reklamowy chwyt. Tych dwoje w lipcu tego roku potwierdziło swoją relację w social mediach. Jak na tę wiadomość zareagował zespół, a przede wszystkim Mary Fitzgerald, czyli była Jasona? O tym przekonamy się już niedługo…

Kiedy możemy się spodziewać 5 sezonu? Netflix do tej pory nie ogłosił tego oficjalnie, ale plotkuje się, że mowa o wiośnie 2022 roku. A kogo zobaczymy w następnej odsłonie „Selling Sunset”? Na ten moment wiadomo, że w serialu ponowie pojawią się Jason i Brett Oppenheim, Chrishell Stause, Christine Quinn, Mary Fitzgerald, Romain Bonnet, Heather Rae Young, Amanza Smith, Maya Vander i Davina Potratz. 

My nie możemy się już doczekać, a ty?

 

Polecane wideo

„Operacja plastyczna była najlepszą decyzją w moim życiu”. 10 osób pochwaliło się swoją metamorfozą
„Operacja plastyczna była najlepszą decyzją w moim życiu”. 10 osób pochwaliło się swoją metamorfozą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie