Już jest! Oficjalny zwiastun drugiego sezonu „Emily in Paris” rozgrzewa w te chłodne i deszczowe dni!

Na premierę musimy jednak poczekać do 22 grudnia.
Już jest! Oficjalny zwiastun drugiego sezonu „Emily in Paris” rozgrzewa w te chłodne i deszczowe dni!
fot. Instagram @emilyinparis
19.11.2021

Na ten moment czekaliśmy od dawna! No a przynajmniej ci, którzy obejrzeli pierwszy sezon „Emily in Paris” i tak, jak my, pokochali główną bohaterkę. I mimo że wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, że kontynuacja serialu jest tworzona, dopiero dziś ukazał się oficjalny zwiastun drugiego sezonu. A kiedy będzie można zobaczyć, jak dalej toczą się losy Emily? Odpal Netflix już 22 grudnia. Piękny, świąteczny prezent, prawda?

Przeczytaj też: Lily Collins wyszła za mąż! Jej ślubna kreacja zachwyca!

„Emily in Paris” – zwiastun drugiego sezonu

Serial “Emily in Paris” opowiada losy ambitnej Amerykanki, która pracuje w agencji marketingowej i zostaje wysłana do pracy do Paryża. Dziewczyna nie zna języka, właśnie rozstała się z chłopakiem i musi zjednać sobie swoich francuskich współpracowników. Na szczęście jednak poznaje nowych przyjaciół, a miedzy nią i jej sąsiadem zaczyna budować się uczucie… Niestety jednak jedną z koleżanek Emily zostaje… jego dziewczyna. A co nas czeka w kolejnym sezonie? Na to pytanie kilka wskazówek znajdziesz w tym świeżutkim zwiastunie.

Dodajmy, że w drugim sezonie na ekranie ponownie zobaczymy Lily Collins (Emily), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie), Samuel Arnold (Julien), Camille Razat (Camille) oraz William Abadie (Antoine). Do obsady dołączy też nowa ekipa, w tym między innymi Jeremy O. Harris, Arnaud Binard czy Lucien Laviscount.

My nie możemy się już doczekać, a ty?

Polecane wideo

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród
Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 22.11.2021 15:54
Ten serial to dno dna. I kilometr mułu. Obejrzyjcie Dom z Papieru, Stranger Things czy Wiedźmina, życie jest za krótkie, żeby tracić czas na takie coś.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.11.2021 09:35
Durne takie ale można obejrzeć dla odmozdzenia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie