La Pavoni – te ekspresy pokocha każdy miłośnik kawy!

La Pavoni to synonim wyrazistości, tradycji i miłości do kawy
La Pavoni – te ekspresy pokocha każdy miłośnik kawy!
29.11.2021

Historia tej włoskiej firmy sięga 1905 roku. Dzięki pasji, ekspresy do kawy Espresso są znane na całym świecie. Te kultowe modele, wykonane całkowicie ręcznie w fabryce firmy w Mediolanie, pragnie mieć każdy miłośnik tego aromatycznego trunku!

La Pavoni jest nieodłącznym elementem włoskiej historii projektowania, dzięki któremu przygotowanie kawy stało się pyszną sztuką.

La Pavoni – idealne połączenie designu, tradycji i technologii

Najbardziej kultowe modele oferują perfekcyjne zaparzanie, które pozwala użytkownikowi cieszyć się pyszną kawą z obfitą i delikatną pianką. Ręczne zaparzanie łączy w sobie sztukę przygotowania prawdziwego espresso zgodnie z włoską tradycją. Wszystko po to, by uzyskać kawę o intensywnym i pełnym smaku.

La Pavoni

Dzięki ekspresom La Pavoni z dźwignią, możesz stać się własnym baristą. Naciśnięcie dźwigni z odpowiednią siłą, zapewnia powstanie idealnego ciśnienia, od 7 do 8 barów, aby jak najlepiej wykorzystać zmieloną kawę i uzyskać pyszne, energetyzujące espresso.

La Pavoni – jakie modele są dostępne?

Przede wszystkim kultowy model Europiccola, który nigdy nie wychodzi z mody - jego historia sięga 1961 roku. W latach 70. pojawił się większy model – Professional, który umożliwia przygotowanie podwójnej ilości kawy. Wyposażony jest w manometr, dzięki czemu przez cały czas parzenia kawy mamy dostęp do informacji o ciśnieniu wewnątrz bojlera.

La Pavoni

Kolejnymi swojego rodzaju must have są modele: Stradivari, z dźwignią w kształcie łuków i krętą podstawą przypominającą skrzypce czy model Expo oraz zupełnie nowy model Esperto z dźwignią z najwyższej półki.

Niezależnie, po który model La Pavoni sięgniesz, dostajesz produkt o najwyższej jakości. 

La Pavoni

La Pavoni to równowaga elegancji, jakości i niezawodności. Połączenie tych cech pozwala przygotować idealne espresso, a także stworzyć kremowe cappuccino – dosłownie jak w najlepszych włoskich kawiarniach.

Czy wiesz, że model La Pavoni Professional z 1974 roku jest wystawiany w MOMA w Nowym Jorku? Pokazuje to, jak modele marki La Pavoni reprezentują najwyższy standard ekspresów do kawy do użytku domowego na świecie!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie